Петриковцы определили десятку своих самых популярных трендов

Петриковская роспись становится все более популярной в самых разных отраслях. На странице «Петриківка–Petrykivka» в сети Фейсбук опубликована десятка самых распространенных трендов. Вот как она выглядит.

ТОП-10 ТРЕНДІВ В ПЕТРИКІВЦІ

1. Петриківка на авто - все частіше в якості оздоблення автомобіля обирають народні мотиви, зокрема петриківку.

2. Смартфони - ми намагаємося прикрасити наше повсякденне життя, а яскраві кольори петриківських візерунків завжди радують око, адже телефон це те, що завжди під рукою.

3. Меблі - цегарно, автентично і дуже по-домашньому)

4. Одяг - сукні , спідниці, футболки, свіншоти та навіть розписані чобітки користують великим попитом у модниць.

5. Майстри манікюру також не обійшли стороною цей тренд, тим більше, що все частіше клієнтки замовлять саме декоративний розпис в якості оздоблення нігтів.

6. Боді-арт та татуювання в стилі  петриківського розпису користується попитом в майстрів натільних малюнків. Зокрема татуювання з рослинними мотивами все частіше зустрічаються і в чоловіків.

7. Інтер'єр/екстер'єр наші предки оздоблювали орнаментами вже досить давно, і от нова хвиля популярності оздоблення будинків петриківкою відроджується останні декілька років.

8. Кераміка - не дивлячись на те, щопетриківська кераміка вже була в тренді в 50-х роках, останнім часом все більше майстрів повертаються саме до такого декоративного оздоблення посуду.

9. Принти та паттерни - все частіше на комерційних фотостоках  можна зустріти саме петриківські орнаменти, які можна використати в будь-якій сфері життя - відграфічного дизайну до оформлення житла.

10. Повсякденні речі з петриківкою - валізи, кошики, серветки, горнятка, торбинки та багато іншого оформленого петриківськими візернуками можна з легкістю зустріти в магазині:)
Ось така багатогранна петриківка).

петр 1

петр 2

петр 4

петр 3

 

Метки: петриковская роспись
Loading...