Новий власник Дніпровського металургійного заводу підтримав ініціативу мера Філатова та збільшив зарплати металургам

У Дніпрі цього року з ініціативи мера Бориса Філатова працівникам комунальних підприємств міста збільшили заробітні плати. Дохід комунальників зріс у середньому на 26%.
За прикладом міськради зарплати робітникам підвищили також на Дніпровському металургійному заводі. Підприємство, власником якого нещодавно став відомий український бізнесмен Олександр Ярославський, є одним із найбільших платників податків у місті. Тож за рахунок збільшення зарплат зростатимуть і надходження до муніципального бюджету. А це – збільшення фінансування інфраструктурних програм, ремонту доріг і житлового фонду.
Під час візиту на підприємство 13 липня очільник Дніпра також звернувся до інших роботодавців, щоб вони використовували досвід цього заводу та практику комунальних підприємств стосовно збільшення заробітних плат. На думку Бориса Філатова, така системна робота допоможе, зокрема, запобігти трудовій міграції.
Як відомо, мерія Дніпра працює з бізнесменом Олександром Ярославським над проектом будівництва нового терміналу аеропорту. Також тривають перемовини щодо екологічного «переозброєння» Дніпровського металургійного заводу.
unnamed (1) unnamed
Метки: Борис Филатов