Несовершеннолетние девы ночью ограбили парня

Около полуночи на спецлинию 102 поступило сообщение об ограблении на станции Сухачевка. Патрульные оперативно прибыли на вызов и встретились с заявителем. Им был 19-летний парень из поселка Карнауховка. Об этом сообщает Патрульная полиция Днепропетровской области.

- Він розповів, що їхав в електропоїзді додому, коли до нього підійшла знайома з подругою. Під час бесіда дівчина вихопила у нього телефон з рук та швидко вибігли на зупинці. Аби потерпілий не переслідував їх дівчата попросили невідомих притримати його.
Поліцейські взяли потерпілого до патрульного авто та стали обстежувати прилеглу територію, зали гральних автоматів, тощо. Прикмети зловмисниць також передали іншим екіпажам. І незабаром на вул. Доблесній патрульні зупинили автомобіль Mercedes Benz за порушення правил дорожнього руху, а в салоні автівки перебували особи, схожі на йморвіних грабіжниць. Як виявилося, дівчатам - 14 та 16 років.
Під час поверхневої перевірки у них виявили телефон заявника. На місце події охоронці порядку викликали співробітників ювенальної превенції, батьків дівчат та доставили їх до лінійного відділку поліції, - говорится в сообщении.

девка девка_2 девка_3

Метки: ограбление, станция «Сухачевка»