Начальником «патрульки» Кривого Рога стал 23-летний красавец

Криворожская патрульная полиция получила нового начальника. Им стал 23-летний Артур Шкроб.

кркр

Общался с журналистами Артур исключительно на украинском языке, пишет 1kr.ua. После короткой презентации, он пояснил, что прибыл работать, и преисполнен желания служить и защищать криворожан.

На вопрос о том, как Артур Александрович заслужил такое доверие, он ответил так: «Починав я нести службу як рядовий інспектор патрульний, пізніше був інспектором відділу моніторингу. Потім мені запропонували посаду старшого інспектора з особливих доручень відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП в Чернівцях.

Ми плідно працювали, професійно ставились до поставлених задач та обов’язків. Через деякий час мене рекомендували на посаду заступника начальника управління. На цій посаді провів ряд заходів, колосальну роботу. Щодо моїх характеристик - вам краще звернутися до жителів міста Чернівці, вони можуть краще розповісти про позитив, негатив; як ми впливали, як ми працювали».

Несколько раз новый начальник УПП акцентировал внимание на кадровом голоде в управлении. По его словам, штат сотрудников укомплектован на 60%.

кр

Метки: Кривой Рог, новый начальник, полиция
Loading...