На Слобожанському проспекті нанесли дорожню розмітку холодним пластиком

У Дніпрі комунальники продовжують наносити сучасну дорожню розмітку холодним пластиком. Вона значно стійкіша, ніж фарба. Строк експлуатації полімерної розмітки – три роки, тоді як традиційної – шість місяців. Окрім того, холодний пластик підсвічується у нічний час. Загалом у Дніпрі таку розмітку почали застосовувати ще з 2016-го. За 2016-2018 роки її нанесли на дорожніх лініях завдовжки у 200 км, а також на двадцяти пішохідних переходах та на такій же кількості дорожніх знаків.

_MG_9072

Нещодавно розмітку холодним пластиком нанесли і на Слобожанському проспекті, від вул. Калинової до вул. Тепличної. До цього такі ж роботи були виконані на перехресті Запорізького шосе та вул. Аеропортівської. Загалом це дорожні лінії протяжністю близько 30 км.

«У полімерну дорожню розмітку, власне як і у традиційну фарбу, додаються скляні кульки. Це дозволяє їй світитися вночі, тобто водіям її добре видно. Дорожню розмітку саме холодним пластиком наносимо на тих вулицях, де укладений новий асфальт», – розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства "Дніпродорсервіс" Дмитро Герасимов.

_MG_9092

Дніпрянин Ігор Река часто їздить на машині по просп. Слобожанському, він позитивно ставиться до нанесення полімерної дорожньої розмітки.

«Уже встиг відчути різницю між розміткою фарбою і холодним пластиком. Завдяки полімерній розмітці краще видно дорожні смуги. Для водіїв це дуже важливо», – додав чоловік.

_MG_9075 _MG_9085

 

Метки: дорожня розмітка, Слобожанский проспект