На сессии облсовета подняли вопрос о необходимости переаттестации учителей истории

На сессии Днепропетровского облсовета, которая состоялась 1 декабря, депутат Павел Хазан поднял вопрос о переаттестации учителей истории – об этом он сообщает в Фейсбуке.
«На сессії Дніпропетровська обласна рада сьогодні озвучив пропозицією відомого українського історика Igor Shchupak щодо необхідності позачергової переатестації вчителів історії та суспільних дисциплін, а також необхідності розробити нову програму підвищення кваліфікації та інформування вчителів.
Нажаль досі навіть в нашій області історію в школах продовжують викладати на основі радянської методології, використовуючи сучасні антиукраїнські пропагандистські штампи.
Так на уроках історії Україна представляється як «держава, що не відбулася», яка «даремно» покинула «братську сім’ю радянських народів» та «зрадила братерство» з Росією. Фраза одного із вчителів історії взагалі приголомшує: «Зараз будемо вивчати історію країни, якої не було і немає». Вирішили на базі обласного інституту післядипломної освіти, що зараз реформується, почати впроваджувати ці пропозиції».

Хазан

Метки: переотестация, сессия, учителя