На протезы бойцам при участии днепрян собрано 55 тонн пластиковых крышек

Ровно год назад, 29 июня 2015 года, Благотворительный фонд «Овес» инициировал акцию «Добро жменями» по сбору пластиковых крышечек, вырученные деньги от переработки которых пойдут на помощь в протезировании бойцов АТО – об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщает Татьяна Руденко.

«Ми не знали як підтримують цю ідею в Україні,, але ми дуже хотіли допомагати ..! Декілька місяців ми розповідали що і як, люди накопичували кришечки і інформацію... хтось вірив , хтось сміявся, хтось вважав за потрібне "кинути каміння" ...
але МИНУВ РІК і більше 55 000 кг=55 тон пластику не валяється під ногами,,, не складається в купу на смітниках.... (звіт за рік буде надано в перших числах липня 2016...наразі ще сьогодні-завтра здають різні міста та села)
До нас долучилися діаспори України в різних країнах світу...Італія, Франція, США, Польща і тд.....адже акція по збору пластикових кришечок для допомоги потребуючим там вже існує понад 7 років.
і МИ УСІ РАЗОМ за 11 місяців вже змогли допомогти 7 семи бійцям ....

Велика подяка усім: дітям від дитячого садочка, школи до Університетів, передовій і добровольчим батальонам, волонтерським організаціям, військкоматам, бабусям та дідусям, батькам та сусідам, Швидкій допомозі в різних регіонах країни, різним структурам та усім усім, хто долучився до цієї акції "Добро Жменями"...
Від Луганська і Донецька до Львова і Ужгорода, від Сум і Харкова до Одеси і Херсону , уся Україна допомагає своїм хлопцям та дівчатам, захисникам!

Сьогодні я пишаюся кожним із вас і усією країною!!
УКРАЇНА МАЄ БУТИ КРАЩОЮ КРАЇНОЮ У СВІТІ....
МИ ЦЬОГО ВАРТІ....

https://www.facebook.com/BFOwes/

P.S. не обижайтесь если нет вашего фото здесь, или если не указала поименно... все они есть на наших информ.площадках!
ВЫ САМЫЕ КРУТЫЕ ВОЛОНТЕРЫ в мире!!!»

крышки

крышки 2

Метки: волонтеры, помощь бойцам, сбор крышечек
Loading...