На днепропетровском вокзале – наплыв атошников: нужны продукты

В пункте помощи бойцам АТО, который успешно работает на Днепропетровском железнодорожном вокзале,  резко увеличилось количество постояльцев. Об этом в группе «Вокзал-Днепр» сообщает волонтер Анна Бикетова.

вокзал
«Пані та панове! Вітаю з набуттям чинності Указу про демобілізацію військових 4-ї хвилі призову!
Це означає, що тисячі наших військовослужбовців повернуться додому, до своїх родин, до мирного оточення!
...А ще це означає, що у найближчі тижні на нас чекає не просто аншлаг, а тотальний аншлаг ;-)
Вже в понеділок, в перший день дії Указу, це відчули усі зміни чергувальників на нашому вокзальному пункті )). Як говориться, яблоку не було де впасти!
Зустрілися ми і з давніми знайомими, що неодноразово побували у куточку, а тепер їдуть у якості військовослужбовців вже востаннє - на дембель. Хлопці дякують за увагу. А один з них просив ОСОБИСТО_В_РУКИ передати подарунок для Бабусі Лю - шоколадку :-) . Хоч пані Лю обов'язково буде відмовлятися, та вірю що наші дівчата зуміють знайти слова, та вручити подарунок адресату :-) .
А #Вокзальний_листоноша не спить, роботу свою знає ;-) і сьогодні доставляє для Anzhelika Grabar не тільки привіт, а ще і ... пропозицію 8-) . А пропозицію чого, Анжеліка дізнається, якщо не забуде заглянути в особисті повідомлення ;-)
Для всіх прихильників та шанувальників Пункту відпочинку можна нагадати, що тепер якнайпотрібніша допомога буде полягати у каві, цукрі, печиві. Ну і яблуках, щоб було чому падати ;-)
Дякуємо за підтримку!».

Метки: помощь бойцам
Loading...
Loading...