На Днепропетровщине умер легендарный пожарный

На 67 году жизни ушел в вечность один из самых известных огнеборцев Украины - полковник внутренней службы о отставке Александр Черненко. Печальную новость обнародовал на своей странице в ФБ начальник ГУ ГСЧС в области Андрей Кульбач. 
«ЧЕРНЕНКО Олександр Григорович народився 27-го вересня 1953 року в селі Водяне, Магдалинівського району, Дніпропетровської області.
Службу в пожежній охороні він розпочав у 1979 році на посаді інженера нормативно-технічного відділу УПО Дніпропетровського облвиконкому.
Понад 25 років Олександр Григорович зразково служив в підрозділах і апараті УПО УВС Дніпропетровської області та МНС Дніпропетровської області на посадах інженера нормативно-технічного відділу УПО, старшого інженера 28-ої самостійної воєнізованої пожежної частини м. Нікополь, начальника 4-ої самостійної державної пожежної охорони УВС, першого заступника начальника управління державної пожежної охорони УВС, заступника начальника Головного управління начальника управління з питань наглядово – профілактичної діяльності Головного управління МНС України у Дніпропетровській області.
За період служби полковник внутрішньої служби у відставці Черненко Олександр Григорович понад 30-ти разі взаохочувався відомчими нагородами.
Церемонія прощання відбудеться 28.05.2019 об 11:00 у м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 92 Б (Храм Різдва Пресвятої Богородиці)», - отмечается в сообщении.
«Днепр вечерний» искренне соболезнует родным и близким легендарного пожарного.

черненко

 

Метки: пожарный, ушел из жизни