На Днепропетровщине угорела семья. Погибли трое взрослых и ребенок

В селе Зализничне Петропавловского района в частном жилом доме выявлены тела четырех человек, в том числе ребенка 2005 года рождения. Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

- Предварительная причина – отравление угарным газом. Признаков пожара не обнаружено. Подразделения ГСЧС не привлекались, – говорится в сообщении.

Подробности трагедии сообщает газета "Степова Зоря".

 

- Свідки пояснюють, що не бачили родину близько 3 днів. Забили на сполох у школі, адже дівчинка не виходила на зв'язок, цікавилися відсутністю чоловіка на роботі з шахти. Коли ж прийшли провідати, родина "міцно спала".

За попереднім обстеженням судмедексперта: смерть наступила в наслідок асфіксії від чадного газу. У поліції повідомляють, обстеження у будинку виявило мінімальну тягу пічного опалення. Чадний газ немає запаху, при його дії людині хочеться спати. Родина заснула, зранку вже не прокинулася, - пишут наши коллеги.

В школе, где училась погибшая девятиклассница Наталья Акулинкина объявлен недельный траур.

наталья

- Дівчинка відмінно навчалася, була спортсменкою і активною в житті школи, без неї не обходилися шкільні танцювальні постанови та спортивні змагання, була веселою і любила життя, саме такою її пам’ятають однокласники та педагоги, - пишет  "Степова Зоря". - У вестибюлі закладу до портрету Наталі школярі несуть іграшки, мерехтить свічка.

Прощаються з родиною сьогодні.

 

 

 

Метки: отравление, угарный газ