На Днепропетровщине протестуют адвокаты

О предупредительной акции протеста адвокаты сообщили в ФБ 

«Побиття жінки-адвоката на Дніпропетровщині стало останньою крапкою!
Мовчати далі неможна! Листи, звернення, скарги - не дієві! Потрібно вголос заявити свою позицію!
Адвокати, єднаймося!
Рада Адвокатів Дніпропетровської області, Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності регіону, звертається до професійної адвокатської спільноти із закликом до участі в проведенні мирного зібрання - Попереджувальному пікеті: ПРОТЕСТ АДВОКАТІВ ДНІПРОПЕТРОВШИНИ, який відбудеться 13.08.2018р. о 10.00 год. за адресою вулиця Троїцька, 20А, Дніпро́, Дніпропетровська область, (біля будівлі Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області).
Мета: мирним шляхом продемонструвати активну позицію професійної адвокатської спільноти щодо неприпустимості порушення професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.
Причини: стрімке зростання, рівня злочинного перешкоджання професійній діяльності, погроз, насильства щодо адвокатів з боку правоохоронців; відсутність адекватної правової реакції на вказані правопорушення; реальна безкарність правоохоронців, причетних до порушення професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.
Ранее на странице Комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Дніпропетровської області в ФБ сообщалось о том, что 9 августа в Кривом Роге избили адвоката Ольгу Рогозину

Метки: адвокаты, Акция протеста