На Днепропетровщине полиция разыскала заблудившегося мальчика с особенными потребностями

Полицейские Синельниково оперативно отреагировали на поступивший сигнал об исчезновении 4-летнего малыша, который приехал в гости к бабушке. Поиски мальчика с особенными потребностями не увенчались успехом. На помощь пришли правоохранители. Об этом сообщает Полиция Днепропетровской области

мал-3

«12 червня ввечері до Синельниківського відділу поліції зателефонувала жінка та повідомила, що поки вона працювала на присадибній ділянці, з подвір’я у невідомому напрямку пішов її 4-річний онук, який приїхав з Києва на відпочинок.
Бабуся хлопчика розповіла, що хлопчик страждає на психічне захворювання та може не озиватися на своє ім’я. Також жінка повідомила, що вона з чоловіком вже близько години намагалися самотужки розшукати онука, але марно.

На пошуки зниклої дитини відправився майже весь особовий склад Синельниківського відділу поліції на чолі з начальником відділу Олегом Малиногою. До пошуків долучилися і місцеві жителі. Завдяки залученню великої кількості людей поліцейським вдалося розшукати маленького втікача та попередити біду, адже хлопчик сховався у високій траві поблизу водойми і не відгукувався на своє ім’я. Дитину повернули щасливим бабусі й дідусю», - отмечается в сообщении.

мал мал-2 мал-4

Метки: полиция, Ребенок, Синельниково