На Днепре прошла парусная регата, посвященная Дню журналистов

На Днепре в четвертый раз прошла парусная регата, посвященная профессиональному празднику журналистов. В ней приняли участие 20 яхт, и более 30 сотрудников СМИ. Призы победителям вручил председатель областного совета Глеб Пригунов. Об этом сообщает Дніпропетровська обласна рада

«Вітрильна регата 2019 - Гліб Пригунов вручив головний приз переможцям! «Оса», «Принцеса», «Вірний», «Фаворит», «Спринтер» та інші крейсерські яхти, попутний вітер та журналісти на борту. Вже четвертий рік поспіль, за ініціативою голови обласної ради Гліба Пригунова, у Дніпрі проходять вітрильні змагання до Дня журналіста.

яхта-3

Цього разу свою спритність демонстрували команди яхтсменів 20 суден та більше 30 журналістів. За словами капітанів, акули пера на відмінно впоралися із обов’язками матросів. А ті журналісти, хто вже не перший рік бере участь у регаті, навіть спробували себе в ролі рульового на яхті.

Голова обласної ради Гліб Пригунов зустрів команди на фініші та вручив головний приз цьогорічним переможцям - Кубок голови обласної ради. Володарями нагороди за абсолютну швидкість стала команда яхти «Оса», - отмечается в сообщении.

«Вечерку» представляла на парусной регате наш юнкор Ева Авраменко, которая хотя и не выиграла главный приз, но получила массу праздничных позитивных эмоций.

- Чесно кажучи, я у захваті. Ходити на яхті -- що може бути кращім, коли ти долаєш могутній Дніпро, коли ти - частина сильної команди. Я хочу подякувати екіпаж "Шторму" за незабутні години під парусом. І хоча ми не отримали Кубок, але ми виграли вже тим, що були самою дружньою командою! - прокомментировала Ева участие в регате.

 

 

 

 

яхта-4 яхта-5 яхта-7 яхта-9999

Ева была рада оказаться в дружной команде яхтсменов.

яхта

Метки: День журналиста Украины, парусная регата