Мэра одного из городов Днепропетровщины подозревают в нецелевом использовании средств

Об этом сообщает пресс-служба Днепропетровской областной прокуратуры
«Прокуратурою Дніпропетровської області повідомлено про підозру у нецільовому використанні бюджетних коштів та службовому підробленні голові однієї з міських рад Дніпропетровської області (ч.1 ст.210 та ч.1 ст.366 КК України).

Слідством встановлено, що вказана особа надала вказівку підлеглим щодо внесення до офіційних документів (журналу обліку засідань виконкому міської ради) неправдивих відомостей про нібито розгляд та одноголосне погодження під час засідання виконкому питання щодо перерозподілу невикористаних районними закладами освіти коштів на завершення капітального ремонту фасаду однієї зі шкіл, при цьому достовірно знаючи, що вказане питання не розглядалось та не погоджувалось.
Згодом голова міської ради підписала проект рішення та поставила печатку виконавчого комітету міської ради, надавши йому статус офіційного документу. На підставі вказаного документу з бюджету міста не за призначенням було перераховано понад 1 млн. грн. підрядним організаціям за здійснення ремонту фасаду однієї зі шкіл району.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває».

Метки: бюджетные расходы, мэр, прокуратура