Масштабний святковий концерт на День міста у Дніпрі зібрав понад 20 тисяч глядачів

Увечері 14 вересня на головній сцені Дніпра влаштували масштабний концерт. Послухати пісні відомих українських співачок Jerry Heil та Олі Полякової зібралися більш ніж 20 тисяч людей.

«Дніпро, я люблю тебе! Повторю ті слова, котрі щоразу говорю на цій сцені: відпочиваймо, веселімося, бережімо комунальне майно!» – сказав міський голова Борис Філатов.

_MG_9318

Зранку свій черговий День народження Дніпро зустрічав насиченою програмою святкувань.
Так, у середмісті провели «Битву хорів» і Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів, а під час карнавалу «I love Dnipro» вулицями пройшли рекордні для міста 13 337 людей у різноманітних костюмах. Їх супроводжував понад десяток карнавальних рухомих платформ.
Також на Фестивальному причалі підбили підсумки Всеукраїнського турніру зі стронгмену: за звання «Найсильнішої людини України-2019» змагалися кращі атлети з різних куточків країни. А ще дніпряни та гості міста побачили Відкритий чемпіонат України з drag racing. Крім цього, на сцені біля театру ім. Т. Шевченка виступили зірки 80-х – всесвітньо відомий гурт «Baccara».
Загалом протягом святкової суботи у місті кожен міг знайти розваги на свій смак.
«Чудовий день у нашому Дніпрі. Настрій чудовий. Погода, емоції - все на рівні. Дякуємо за це свято», – поділився враженнями дніпрянин Олег.
Чимало містян чекали на головний концерт вечора.
«Хочемо поспівати та потанцювати. Знаєте, є в цьому щось особливе – коли ти разом із величезним натовпом співаєш усім знайомі пісні. Це як родинна традиція», – переконані сестри Ганна та Олена.

_MG_9259

_MG_9294 _MG_9471 _MG_9482 _MG_9503

_MG_9056

Метки: День міста