«Lordi», «Kadebostani» та «Skindred»: незабаром у Дніпрі відбудеться перший музичний фестиваль «БеzViz»

2-4 серпня у Дніпрі на Монастирському острові відбудеться музичний фестиваль «БеzViz». Для його проведення обрали унікальну для України локацію – уперше така подія пройде на острові у центрі міста.

_MG_6775

«Ми гадаємо, що цей фестиваль стане традиційним і розширюватиме свою географію. Упевнені, що дніпрянам сподобається цей музичний захід. Що важливо, «БеzViz» організовано коштом спонсорів і меценатів, а не коштом міського бюджету. Усі охочі зможуть залишитись на усі три дні у закритому наметовому містечку, куди пускатимуть лише за спеціальними перепустками. Особисті речі відпочивальники зможуть залишити у камері схову; працюватимуть туалети та душові кабіни» , - зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

_MG_6847

Дістатися на Монастирський острів можна буде через понтонний міст, який вже встигли оцінити відвідувачі фестивалю «Джаз на Дніпрі».

«У рамках проєкту «Наш острів» цьогоріч у Дніпрі проходить три міжнародних музичних фестивалі. Вже відбувся «Джаз на Дніпрі», і музиканти були у захваті від такої унікальної локації», - зазначив позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

_MG_6813

Хедлайнери фестивалю гурти «Lordi», «Kadebostani», «Skindred», «Сrazy Town» та діджей Zardonic. Крім цього, приїдуть і відомі українські групи: «Бумбокс», «Pianoboy», «5NIZZA», «ТНМК». На фестивалі змонтують три сцени, одна з них, з електронною музикою, працюватиме цілодобово.

_MG_6791

«Окрім насиченої музичної програми, на фестивалі працюватиме безліч локацій, які будуть цікаві і дорослим, і дітям: фотозони, бар на воді, дитяча та ігрова зони, майстер-класи, лаундж-зона, атракціони, каяки та байдарки», - додала артдиректорка фестивалю Марія Гусєва.

Детальний розклад усіх днів фестивалю «БеzViz» можна переглянути на офіційному сайті заходу.

Метки: музичний фестиваль «БеzViz»