Лідер року: «Дніпровський електротранспорт» визнали найкращим одразу в кількох номінаціях Національного бізнес-рейтингу

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» стало флагманом галузі за версією щорічного незалежного дослідження українського ринку, яке організовує Національний бізнес-рейтинг. КП входить до переліку найкращих уже кілька років поспіль. Як відомо, відродження дешевого муніципального транспорту у Дніпрі є одним з пріоритетів міського голови Бориса Філатова.

55

Так, за результатами 2018 року комунальне підприємство здобуло «золото» рейтингу серед суб’єктів господарювання України у номінації «Ділова активність». У попередніх роках «Дніпровський електротранспорт» посідав четверту сходинку. Крім цього, підприємство стало лідером серед суб’єктів господарювання Дніпропетровської області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності». Відтак КП «Дніпровський електротранспорт» визнали «Лідером року-2018».

Під час складання рейтингу враховують, зокрема, загальні показники діяльності, результативність, рентабельність та платоспроможність підприємств.

66

Зазначимо, що минулий рік став знаковим для розвитку електротранспорту у Дніпрі. Так, у місті відкрили новий тролейбусний маршрут на житломасив Сокіл, а також запустили подовжені маршрути тролейбусів № 19 і № 5. На фінішній прямій і процес придбання нових тролейбусів у співпраці з міжнародною фінансовою інституцією. Крім цього, у Дніпрі системно ремонтують наявні трамваї та тролейбуси. Це – частина програми міського голови Бориса Філатова з відродження муніципального електротранспорту.

Метки: Дніпровський електротранспорт