Комісія очільника області змусила недобросовісного підрядника виконати ремонт дороги заново

1Підрядник, який виконує ямковий ремонт дороги Дніпропетровськ – Решетилівка – Кобиляки, «помітив» та заасфальтував лише частину недосконалостей покриття. Неякісне виконання робіт виявила комісія Дніпропетровської облдержадміністрації під час чергового рейду, який проводився за дорученням очільника області Валентина Резніченка. Підрядника зобов’язали ліквідувати всі ями в найкоротші строки. Після цього на нього чекає ще одна перевірка.

Спеціальна комісія виїхала на перевірку без попередження, про обране місце заздалегідь не повідомлялося. На дорозі Дніпропетровськ–Решетилівка–Кобиляки підрядника застали зненацька. Тут одразу  виявили невідповідність заявлених та проведених робіт.
«Ми знаходимося на 37 кілометрі дороги. Встановили, що ремонт тут здійснюється вибірково. Поряд з заасфальтованими ямами ми бачимо покриття, яке через місяць вже потребуватиме ремонту, - пояснив начальник управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Тимур Швець, - Тепер підрядник зобов’язаний заасфальтувати «непомічені» недосконалості. Після цього ми знову перевіримо якість робіт».

Це вже не перший рейд з контролю якості доріг, який за дорученням голови ОДА Валентина Резніченка проводять спеціалісти облдержадміністрації. Останнім часом перевірки відбулися У Солонянському, Томаківському, Нікопольському, Апостолівському, Криворізькому та П’ятихатському районах.

Загалом цього року заплановано відремонтувати близько 500 тис. кв. метрів доріг загального (державного та місцевого) значення. На ямковий ремонт доріг цього року передбачено з державного бюджету близько 53 млн. грн.

Метки: ОДА, Резниченко, ремонт дорог
Loading...
Loading...