«Команда Дніпра» — команда, яка об’єднала містян

13 липня на Фестивальному причалі пройшла масштабна акція зі збору коштів для дітей, які постраждали від вибуху в селі Пашена Балка. Протягом декількох годин містяни спостерігали грандіозне шоу за участю парашутистів, байкерів, популярних гумористів і рокерів.

IMG_7694

Привід для суботньої акції святковим не назвеш. Але що робити, життя є життя. На сході країни йде війна і гинуть наші хлопці, а в мирних містах і селах від вибухів боєприпасів калічаться діти. Недавнє НП в селі Пашена Балка Дніпровського району стало шоком для всієї України. Від вибуху гранатометної гранати були травмовані шестеро дітей. Більше за всіх постраждав 16-річний вихованець криворізького військового ліцею Олександр Гаркуша, який до цих пір знаходиться в відділенні реанімації обласної дитячої лікарні.

Хлопець, який отримав важкі травми здійснив справжній подвиг. Саша намагався винести гранату і таким чином врятувати інших дітей, але боєприпас вибухнув у хлопця в руках.
Сьогодні допомога потрібна вже йому.

Коли 16-річного героя доставили в лікарню його стан залишався вкрай важким, загрозливим для життя. Хлопець отримав важке поранення кишечника, забій легенів і грудної клітини, поранення обох кистей з відривом деяких фаланг пальців плюс важкий травматичний шок. Зараз у хлопчика позитивна динаміка, але попереду у нього тривале лікування і реабілітація
Коли в мирному селі трапилася біда молоді політики, що входять в «Команду Дніпра» ініціювали проведення масштабної благодійної акції «Землю залиште дітям» для збору коштів Олександру Гаркуші та іншим постраждалим дітям.

Акція являла собою 3-годинне шоу, яке відкрив десант парашутистів, які ефектно приводнилися в декількох десятках метрів від Фестивального. Не менш ефектно прокотилися байкери, які фінішували неподалік від концертного майданчика, де і пройшло саме шоу. У захваті були перш за все діти.

IMG_7711

IMG_7735

Дніпряни, звичайно, впізнали ведучого -популярного гумориста, співзасновника «95-го кварталу» Дениса Манжосова. Втім, і крім Дениса на концертному майданчику в цей день блищали молоді, але вже досить відомі гумористи і знакові автори-виконавці. Запалили по повній в суботній вечір найстаріші місцеві рокери - група «ТОК». Дніпрянам мало не здалося!

Але все-ж кульмінацією події став виступ нашого земляка Станіслава Золотова, що проживає зараз у Німеччині, який виконав відомі пісні «Дніпро-чемпіон!» І «Землю залиште дітям».

Зауважимо, що ці композиції найбільш яскраво продемонстрували, що дніпряни дійсно одна команда. Хоча всі ми, безумовно, різні, нас об'єднують: футбольний «Дніпро» і Південмаш, надія і віра в майбутнє рідного міста і улюбленої країни. Всі ми - «Команда Дніпра». Частина цієї команди - група молодих політиків - кандидатів в народні депутати, які хочуть позитивних змін в Україні.

Ось вони:

Євген ПОЛЯРУШ

Округ № 28

поляр

Біографія

Євген Поляруш народився 19 січня 1985 року в сім'ї робітників. Батько Євгена 30 років пропрацював в ВАТ «Дніпрококс» з них 24 роки в коксовому цеху. Мати тривалий час час віддала місцевому відділенню «Дніпрогазу».

У 2000 році закінчив 9 класів СШ 74 і вступив до Дніпропетровського педагогічний коледж, який у 2004 році успішно закінчив і отримав кваліфікацію «вчитель молодших класів та англійської мови».

Освіта вища.

У 2004 році – Дніпропетровське педагогічне училище ДНУ ім. О. Гончара, за спеціальністю вчитель англійської мови молодших класів.

У 2009 році – Дніпропетровський факультет менеджменту та бізнесу Київського університету культури та мистецтв за фахом «Менеджмент соціокультурної діяльності» за спеціальністю «Міжнародний туризм», спеціаліст.

У 2010 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України за фахом «Управління проектами та програмами», магістр.

Відомості про трудову діяльність:

У 2003-2004 роках працював у СЗШ з поглибленим вивченням англійської мови № 22 на посаді вчителя англійської мови.

У 2007-2008 роках працював у ТОВ «Мережа туристичних агенцій Смайл» менеджером з туризму.

У 2013-2016 роках працював в Управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради на посаді головного спеціаліста.

З 2016 року по теперішній час працюю у Дніпровській філії Київського університету культури на посаді викладача державного управління і електронного врядування.

Відомості про посаду (заняття), місце роботи: Дніпровська філія Київського університету культури, викладач державного управління і електронного врядування.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): 2017 - 2019 рік - помічник народного депутата України на громадських засадах.

Партійність: Безпартійний

Основні тези нашої програми

- Ми наполягаємо на відповідальності кожного представника влади перед народом:

1) Обов’язково будемо голосувати за зняття недоторканості з народних депутатів, суддів та Президента.

2) Вважаємо , що потрібна жорстка боротьба з корупцією шляхом виявленням корупції на місцях.

3) Треба повернути довіру до судової системи шляхом її перезавантаження та громадського контролю .

4) Будемо наполягати на впровадження відкритих та прозорі конкурсів на державні посади.

- Ми наполягаємо на максимальній діджиталізаціюї державних процесів та послуг:

Впровадження електронного голосування та перевід максимальної кількості послуг у електронну площину за вдалим досвідом Естонії – наша мета.

 

Олександра КЛИМОВА

Округ № 26

ири

Біографія

Климова Олександра, народилась 12 жовтня 1975 році в місті Дніпропетровську. Одружена.

Багатодітна мати, виховує трьох доньок (23, 17 та 5 років).

Освіта вища. У 2013 р. отримала другу вищу освіту, ступінь «Магістр», у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія», «Викладач психології у вищих навчальних закладах.

2018 рік і на даний час - проходить навчання в рамках проекту «Запобігання пост травматичного розладу воїнів АТО у «Фундації Фрэнка П`юселіка».

1997-2018 рр. - приватний підприємець. Позапартійна.

Громадська діяльність

2009- 2019 рр. - Психолог-волонтер, психотерапевт, тренер, автор і ведуча психологічних програм, тренінгів (понад 200 тренінгів).

2014-2018 рр. - волонтер: психологічна допомога військовослужбовцям і членам їх сімей, вимушено переміщеним особам, дітям (пансіон для дівчат навчального закладу Махон «Бейс
Хайя-Мушка» на регулярній основі протягом 2017 року), повнолітнім юнакам та дівчатам після нарко та алко залежностей.

2017 р. - засновник «ГО АНФ «Простір Людини».

2017 р. - переможці регіонального конкурсу проектів гуманітарного розвитку Дніпропетровської області. Назва проекту: «Подолання та профілактика професійного вигорання вчите-
лів». Успішна реалізація проекту для вчителів КЗСОШ № 10.

2018-2019 рр. – заснувала громадську організацію батьків СЗШ 10 та успішно захистила незаконне відчуження земельної ділянки школи та будівництва багатоповерхівки на території КЗСЗОШ №10 вул. Бригадна 10.

2018 рік - Президент «ГО «Української Асоціації танцювально-рухової терапії».

2018 рік – створення соціального проекту «Якісна комунікація, як запорука ресоціалізаяції ветеранів» для ветеранів, військовослужбовців, психологів, волонтерів, соціальних праців-
ників, громадських діячів.

Лютий 2019 року - реалізація I етапу 36 денної програми з ресоціалізації ветеранів та подолання психологічних наслідків війни. Початок створення загальної системи створення цен-
трів психо-соціальної реабілітації ветеранів та військовослужбовців.

Травень 2019 року - реалізація ІІ етапу навчального проекту з підготовки спеціалістів з подолання пост травматичного стресового розладу та психологічних наслідків війни. Продов-
ження програми створення загальної системи центрів психо-соціальної реабілітації ветеранів та військовослужбовців.

Основні тези нашої програми

- Ми прагнемо допомогти ветеранам АТО, членам їх родин та внутрішньо переміщеним особам: В країні немає єдиної загальної централізованої системи запобігання та подолання психологічних наслідків війни для ветеранів АТО, членам їх родин та внутрішньо переміщеним особам. Ми вже почали її будування.

- Ми прагнемо допомогти малозахищеним верствам населення: Матері - одиначки, діти сиріти, пенсіонери, інваліди та осіби, які зазнали домашнє насильство повинні бути захищені соціально та психологічно.

 

Владислав МАЛЬКО

Округ № 25

3

Біографія

Малько Владислав Анатолійович, народився 26 листопада 1971 року у місті Дніпропетровськ, в родині інженера. Одружений. Багатодітний батько, має п’ятьох дітей та двох онуків.

Освіта незакінчена вища.

З 1996 по 2019 роки – Приватний підприємець, власний рекламний бізнес.

Громадська робота:

З 2016 року займається громадською діяльністю на громадських засадах. Засновник найвпливовішої освітньої фейсбук-спільноти у Дніпрі «ОСІТА ДНІПРА - соціальна взаємодія, правозахист, обговорення».

З 2018 року співпрацює із ГО «Европейське покоління».

З 2018 року співорганізатор проекту «Рух відновлення ветеранів АТО «КРИЛА БРАТЕРСТВА»», який має за мету створення всеукраїнської системи ресоціалізації ветеранів АТО, чле-
нів їх родин та переселенців.

З 2019 року приймає учать в розробці проекту по підготовці помічників вчителів з інклюзивної освіти у м. Дніпро.

Позапартійний

Основні тези нашої програми

- Ми прагнемо до інтерактивності та взаємодії:

1) Вже у липні ми почнемо запуск мобільного додатку, який дозволить мешканцям наших округів збирати інформацію про найпотрібніше для наших районів. Мониторинг дій влади та оприлюднення цієї інформації – наша задача.

2) Активісти підприємств, шкіл та будинків зможуть за допомогою спільного чату взаємодіяти між собою та майбутніми народними обранцями

-Ми прагнемо захистити та розвивати освіту, культуру та спорт:

1) Відсутність кадастру землі у місті приводить до можливості рейдерських захватів територій шкіл. Для цього треба примусити оформити земельні ділянки всіх комунальних освітніх
закладів (шкіл, технікумів, дитячих садочков тощо), щоб унеможливити рейдерські захвати та незаконне будівництво на їх територіях.

2) Залучити батьків до учбового процесу.

3) Здолати незаконні побори з батьків та хабарі.

4) Забезпечити гідну дошкільну освіту, матеріальне забезпечення, вільні місця у садочках, нешкідливе та безпечне харчування дітей.

5) Підвищити психологічну освіту педагогів та шкільних психологів, забезпечити захист дітей від булінгу.

6) Поновити потужні системи позашкільної освіти та естетичного виховання.

7) Залучати молодь до освітніх,культурних та спортивних проектів.

8) Сприяти підвищенню матеріально-технічної бази освіти, культури, спорту, медицини.

 

Юрій СІМОНОВ

Округ № 27

4

Біографія

Сімонов Юрій Юрійович, директор ТОВ “Голос!”.

Народився 13 червня 1972 року у місті Дніпропетровську (місто Дніпро), в родині інженерів, українець, мешканець міста Дніпра. Освіта  вища.

З 2018 року і на даний час проходить навчання в рамках проекту “Запобігання пост травматичного розладу воїнів АТО у “Фундація Френка П’юселіка”.

Безпартійний. Одружений, виховує двох синів-близнюків.

Громадський активіст. 2014 - 2019 р.р., створення фейсбук проекту Невідома Україна, який популяризує історичну та культурну спадщину нашої держави.

2017-2019 р.р., засновник, голова правління ГО “Європейське покоління”

2017-2019 р.р., засновник, голова правління ГО “Інвалідів Дніпровські зорі”

2018 року співорганізатор проекту “Рух відновлення ветеранів АТО “Крила Братерства”, який має за мету створення всеукраїнської системи ресоціалізації ветеранів АТО, членів їх родин та переселенців.

2018-2019 р.р., створення громадської організації батьків СЗШ №10 та успішний громадський спротив з питання незаконного відчуження земельної ділянки школи та будівництва багатоповерхівки на території КЗСЗОШ №10 вул. Бригадна 10.

2018 рік - організація соціального проекту “Якісна комунікація, як запорука ресоціалізації ветеранів” для ветеранів, військовослужбовців, психологів, волонтерів, соціальних працівників, громадських діячів.

2018 рік - відкриття художнього центру сучасного мистецтва Fund Art у місті Дніпро.

Лютий 2019 – реалізація 1 етапу 36 денної програми з ресоціалізації ветеранів та подолання психологічних наслідків війни. Початок створення загальної системи створення центрів
психосоціальної реабілітацїї ветеранів та військовослужбовців.

Травень 2019 – реалізація 2 етапу навчального проекту з підготовки спеціалістів з подолання пост травматичного стресового розладу та психологічних наслідків війни. Продовження
програми створення загальної системи центрів психосоціальної реабілітації ветеранів та військовослужбовців.

Основні тези нашої програми

- Ми прагнемо подальшого розвитку міської інфраструктури.

Вважаємо, що народний депутат повинен мати турботливе ставлення до своїх виборців: дороги, спортивні та дитячі майданчики, сквери та парки, зони відпочинку та вигулу собак.

- Ми наполягаємо на відповідальності кожного представника влади перед народом:

1) Обов’язково будемо голосувати за зняття недоторканості з народних депутатів, суддів та Президента.

2) Вважаємо , що потрібна жорстка боротьба з корупцією шляхом виявленням корупції на місцях.

3) Треба повернути довіру до судової системи шляхом її перезавантаження та громадського
контролю .

4) Будемо наполягати на впровадження відкритих та прозорі конкурсів на державні посади.

Метки: «Команда Дніпра»