Киевляне просят днепровцев помочь вызволить из плена «ДНР» ученого

Поддержать прекрасного ученого попросила наша землячка, ныне профессор киевского института журналистики Алла Бойко, опубликовав в Фэйсбуке призыв коллег жертвы террористов.

- Шановні друзі! В полоні, в жахливих умовах, в окупованому Донецьку вже 413 днів незаконно тримають дуже дорогу для нас людину! Всесвітньовідомого вченого – Ігоря Анатолійовича Козловського!
Ігор Анатолійович вимушений був лишатися в Донецьку на той момент бо він доглядав за старшим сином, що є хворим з народження, вони планували поїхати, але не встигли. Родина та друзі Ігоря Анатолійовича зверталися в міжнародні правозахисні організації, підтримку та прохання сприянню в визволенні вченого
надсилали релігійні, наукові, мистецькі спільноти, але позитивного результату, поки що не має.
Прошу вас так, як би просила за власного батька! Родина, друзі, учні громадські діячі планують флешмоб заради визволення Козловського І.А. з полону. Сфотографуйтесь, будь ласка, з хештегом #freekozlovskyy 15.03.2017 (завтра) та опублікуйте її на ваших сторінках в соціальних мережах, групах, якщо це можливо, то зверніться до ваших друзів за кордоном. Якщо ви особисто знайомі чи засуджуєте повне порушення прав людини, що відбувається в так званій «ДНР», напишіть коментар з цього приводу і додайте цей хештег. Ігор Анатолійович може ще багато зробити для науки, навчити та допомогти багатьом людям, але зараз він потребує нашої підтримки! Дякую! Ви, зробите добру та велику справу!
З повагою, Людмила Филипович lfilip56@gmail.com доктор філософських наук, професорзав. відділом філософії та історії релігії
Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
01001 Київ, Трьохсвятительська 4, оф.413
тел/факс +380 2785149
моб. +380 67 9599281

Метки: плен, ученый, флешмоб