Караул! Советник Филатова показала, чем кормят школьников (ФОТО)

В Днепропетровском горсовете создана инспекция по проверке днепропетровских школ. О ее первых результатах сообщила в Фэйсбуке советник мэра Бориса Филатова Одарка Белая. 

По ее словам, детей в наших школьных и дошкольных учреждениях кормят в антисанитарных условиях по завышенным ценам некачественными продуктами.

- Всі зазначені факти, що викладені далі, було виявлено у ході роботи комісії по інвентаризації у галузі освіти, яку було створено за ініціативи міського голови Дніпропетровська Borys Filatov .

Робота комісії ще раз підкреслила необхідність впровадження сегменту електронного контролю за процесами перебування та харчування у відповідних закладах. Перегляд та зміни умов тендеру - є обов'язковими!

Корупційні схеми починаються з садочку. Жахає те, що абсолютно всі питання роками замовчувались.
Усім відомо, що у школах процвітає корупція - загнані у кут батьки змушені терпіти харчування дитини булочками й чаєм, адже з'їсти "горячу" страву може бути небезпечно.

Діти купуючи у буфеті булочку й чай у середньому лишають 7 гривень, множимо на середню кількість діток у школі, що сходили до буфету 500 та на 21 "робочий день" - отже компанія, що надає послуги харчування у одній школі отримує 73 500 грн чи суму близьку до цієї кожного місяця. І так, ця сума йде в кишеню тому, хто надає послуги ну і звісно її не оподатковують. Ремонт обладнання на кухні, вже взявши за правило, виконують за батьківські кошти. Сумний приклад школа №19.

Ясна річ, компанія показує, що виходить на нуль й прибутку не має, бо готує певно, з золотих продуктів вартістю:

Цукор - 28 грн/1кг
Гречка - 39 грн/1 кг
Макарони - від 20 грн/1 кг
Хек (риба) - 76 грн/1 кг
Рис - 30грн/1 кг

І навіть пишуть, що полукопчену ковбачу дають.

А директори, або в долі або просто терплять, адже тендер компанією виграється на район.

АВІКА чи одне з її представництв - компанії, що влаштовують пекельну кухню дітям Дніпра. Кухні шкіл Соборного, Шевченківського, Новокодацького та Центрального районів понад чотири роки потопають в антисанатарії, зіпсованих продуктах, корупційних схемах та чорному налі. Побудувати таку схему виключно на рівні керівників закладів нереально, що дає чітке розуміння давніх схем. Штучно створена монополія тривалий час душила "сторонніх" учасників.

Амур-Нижньодніпровський район - на кухню комісію не пустили.

Чечелівський, Самарський, Індустріальний - цим районам пощастило трішки більше.

Також хочу звернути увагу на якість продуктів у садочках, а саме на гнилі овочі, адже завезення продуктів відбувається не за зазначеним графіком, а декілька разів на квартал (санітарними нормами передчачено раз у два тижні), от і гніє картопелька сотнями кіло.

Наведу приклад НВК № 92, на базі школи. 1 група дитячого садка - 30 діток. Картопля при споживанні 15 кг. У тижні 5 днів. Перше завезення цієї продукції 25.02.16 194 кг. Далі 25.03.16. завозять ще але на залишки не зважають і в підсумку 100 кг. гніють з 25.02 по день поки комісія не завітала. На 08.04 в наявності картоплі 179 кг.

Така поведінка не тільки в районному управління освіти але і у міському. Приклад ДНЗ № 239 12 грудня 2015 їм завозять близько 1200 кг. Станом на 25 березня 2016 року завозять ще + 300 кг. при наявності залишку 700 кг.

Окремі питання - по спеціальному фонду у навчальних та дошкільних закладах, зокрема по збору батьківський коштів і контролю над їх витратами, організації охорони закладів, наявності медсестер (якщо ваша дитина розбила носика не в зазначений графіком роботи медсестри час - то нехай сидить і чекає на швидку, знепритомніла - знач нехай лежить). Псевдо охорона, що не має жодного права знаходитись на території закладу освіти.

Матеріал створений весною 2015 року - актуальний і сьогодні, відмінність лише у тому, що в сюжеті Александр Курбатов йдеться про інтернати та пансіонати, а ми зараз розворушили гнізда нечесті в закладах освіти та дитячих садочках. Учасники ті самі, злочини також.

В свою очередь активист Олег Лебединский, показал, на чем спят днепропетровские дошколята.

- Анонсирую итоги комиссии по учебным и дошкольных учреждениям...... Вот так спят наши дети..... В ящиках- кроватях.. И это разрешено.. Особенно повезло нижнему ребёнку.

ш ш ш

ш ш

ш шш

шшшш шшшшш

шшш

шшшшшш

дс

Метки: питание, школа
Loading...
Loading...