Как подписать петицию Президенту в защиту цирков

Как уже сообщал «Днепр вечерний», дрессировщики, которые гастролируют сейчас в Днепре, выступают против запрета в украинских цирках животных. Сегодня на сайте Президента Украины появилась электронная петиция, проголосовав за которую можно помешать принятию соответствующего законопроекта. Ее текст на своей странице в Фейсбуке опубликовал дрессировщик Олег Главацкий.

главацкий

Полный текст петиции можно прочитать на сайте petition.president.gov.ua.
Захистиукраїнський цирк відзнищення!
Автор (ініціатор): Гребенюк Вадим Леонідович
Дата оприлюднення: 11 листопада 2016

Цирк як мистецтво: українськатрадиційнациркова школа – флагман світовоїцирковоїіндустрії. Більше 2000 цирковихартистів з України стали зіркамиміжнароднихцирковихфестивалів, прославляючиБатьківщинузакордоном.
Цирк як іміджУкраїни: артистикласичногоукраїнського цирку щорічноперемагають на міжнародних фестивалях Європи, США, Ізраїлю, Китаю та іншихкраїн, підтверджуючи статус України, як фундаторацього виду мистецтва. Український цирк входить у трійкусвітовихлідерів.
Цирк як благодійність: Більше 3000 цирковихартистівщорічноберуть участь в шоу-програмах в усіхкуточкахУкраїни, глядачамиякихстаютьдіти з малозабезпечених родин, дітивоїнів АТО, діти-сироти, діти з особливими потребами та іншінезахищеніверствиукраїнськогонаселення. Більше 100 000 дітейщорічновідвідуютьцирковівистави в різних областях України.
Цирк як ідея: Ми – артистиукраїнського цирку вважаємо, що наша професіязмінюєцейсвіт на краще. Ми бачимопосмішки на обличчях наших глядачівтавідчуваємо тепло в їхніхсерцях. Нашітитанічнізусиллявартіказковоїреальності, яку ми створюємо в суворихреаліяхсьогодення.
Сьогодні нас хочутьзаборонити!
Хто: чиновники та політики-популісти, яківикористовують тему цирковогомистецтва, як об’єктінформаційнихманіпуляцій.
Навіщо: щобзнищити цирк як найпопулярнішуіндустріюрозваг.
Яким чином: нам забороняютьпрацювати в українськихмістах; на нашіпрограминамагаються ввести цензуру та скоротитиїхбільшеніж наполовину; нас не аргументованообвинувачують в жорстокості.
Ми вимагаємозупинитисвавіллячиновників та політиків-популістів і врятуватиунікальнугалузьукраїнськогомистецтвавідзнищення.
Ми вимагаємозберегтитрадиційнийукраїнський цирк-шапіто та дозволитиукраїнськомуглядачу у великих містах та маленьких містечкахнасолоджуватисьулюбленим видом мистецтва.
Ми вимагаємозахисту у держави, як провідна культурна спільнотаУкраїни.
Підпишипетицію, не дай непродуманимдіямвладизнищитиукраїнський цирк!

 

Метки: петиция, цирк
Loading...