Как Днепропетровщина отмечает День украинского Добровольца

Сегодня Украина отмечает День Добровольца. Соответствующее постановление было принято Верховной Радой еще в начале прошлого года. В честь Праздника Нацбанк ввёл в оборот монету «День украинского добровольца». Её номинал составит 10 гривен, а тираж – один миллион экземпляров.
Разумеется, Днепропетровщина – как родина большинства добровольческих батальонов - не осталась в стороне от торжеств.
Итак, где может увидеть героев и сказать им «спасибо» ?
- В середу, 14 березня, вся країна відзначить досить молоде для нашої Держави свято - День добровольця. Дніпро не лишається осторонь, відтак у Громадському інформаційно-виставковому центрі "Mediaprostir" відбудеться неформальна зустріч із бійцями-доброволяцями, – написали в Фэйсбуке организаторы мероприятия.  - Усі бажаючі мешканці та гості міста зможуть поспілкуватися із бійями, зокрема із тими, хто брав безпосередню активну участь у бойових діях на Сході, людьми, які свідомо, за покликом власного серця, у найкритичніший момент стали на захист своєї Батьківщини.

den-dobrovoltsya4-980x6541

Військові- добровольці поділяться спогадами про бойові будні та перебування на передовій, про життя після повернення з війни, обговорять актуальні проблеми сучасності та дадуть відповіді на запитання присутніх.По словам нашей землячки, «Госпитальеры» обяхательно отметят этот День.
Те, кто по каким-либо причинам не сможет попасть на мероприятие, может посмототреть в Интернете фильм, посвященный добровольцам и военным капелланам. Об этом написал в Фэйсбуке известный днепровский военный священник, отец Дмитрий Поворотний. 
- До Дня українського добровольця.
Документальний фільм "Фронтова Церква" режисера Egons Upītis, студії CONFIGURE/DISFIGURE нарешті у вільному доступі.
Це кадри і події літа-осіні 2014 року, подивіться, відчуйте, згадайте як все починалося, пом'яніть-бо багатьох вже немає з нами...
Це ми-Фронтова Церква!
Ми завжди напоготові-живі і спочилі!
Нас не кличуть, ми приходимо самі, тоді коли потрібно!
Чествовать добровольцев будут и в Павлограде. Вот что написала в Фэйсбуке лидер «Госпитальеров» Яна Зинкевич. https://www.facebook.com/yana.hospitallers
- Шановні Госпітальєри та ветерани-Госпітальєри (за усі чотири роки)!
З радістю хочу запросити усіх вас на сумісне проведення Дня Добровольця 14 березня та проведення нагородження частини бійців.
Початок програми о 16.00 14-го березня, на основній базі батальйону м.Павлоград траса Дніпро-Донецьк (фактична адреса Дніпровська 585, геолокацію додала в позначенні до цього посту).
Підтвердити свою присутність можна за номером ‭+380 (97) 577 97 95‬
«Днепр вечерний» присоединяется к миллионам украинцам и говорит «спасибо» героям, защищающим нашу Украину.

 

 

Метки: День украинского Добровольца