В днепровской подземке будет курсировать вагон-музей

Третього травня у Дніпровському метрополітені відбулось урочисте відкриття вагона-музею. Він курсуватиме у складі потяга за звичним маршрутом, тож побувати в ньому зможе кожен пасажир.

_MG_9379

_MG_9329

«Колектив метро підготував сюрприз для усіх мешканців та гостей міста – вагон-музей. Під час поїздки пасажири зможуть ознайомитися з етапами розвитку Дніпровського метрополітену. У вагоні представлені фотографії, документи, плани щодо будівництва метрополітену у нашому місті. Вагон-музей курсуватиме постійно», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Дніпра Ігор Маковцев.

_MG_9405

«Метрополітен – це невід’ємна частина міста. Для популяризації метро та для того, щоб мешканці Дніпра краще знали історію цього виду транспорту й розуміли, які у міста плани щодо його будівництва, було вирішено зробити вагон-музей», – додав директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.
_MG_9408
Нагадаємо, що третього травня у Дніпровському метрополітені привітали 250-мільйонного пасажира. Ним стала 17-річна студентка коледжу транспортної інфраструктури у Дніпрі Юлія Рилова, яка отримала у подарунок проїзний квиток на метро на травень 2018 року.
_MG_9314

Метки: метрополитен