Историческому музею Днепра подарили ценные амфоры

На Фейсбук-странице отдела археологии днепропетровского исторического музея (ДНИМ) поделились радостной новостью. Сегодня состоялось очень важное и беспрецедентное событие в жизни музея, города и всего нашего степного края.
Археологи сообщают:
- Відомий український дослідник давньогрецьких клейм Олег Фатеев зробив щедрий дар нашому музею - він передав на зберігання у фонди величезну кількість фрагментів амфор із клеймами, ніжок амфор, керамічних прясел, фрагментів ліпних скіфських посудин. Переважна більшість предметів походить з околиць селища Капулівка, зібрана на обвалених схилах водосховища, як підйомний матеріал в період з 1986 р. по сьогоднішній день. Майже 33 роки свого життя вчений з наполегливістю Дмитра Івановича Яворницького збирав матеріал сам, купував, вимінював у інших, обробляв, публікував його, чим зробив неоціненний внесок в науку. Добре, що в наші дні ще залашились такі чесні, благородні і віддані своїй справі люди, для яких збереження національної історичної і археологічної спадщини - не пусті слова. Пане Олеже, дякуємо Вам за цей вчинок, нащадки його гідно оцінять!

МУЗЕЙ ФОТО 5
В передаче археологических ценностей принимал участие лично заместитель директора музея Александр Старик.
Археологи сообщили, что в скором времени планируют пригласить мецената в музей на торжественную передачу ценностей в присутствии городских СМИ.

 

МУЗЕЙ ФОТО 1

МУЗЕЙ ФОТО 2
МУЗЕЙ ФОТО 3

Метки: археология, исторический музей