Госпитальеры объявляют набор добровольцев

С 18 по 24 сентября в Павлоградском районе Днепропетровской области пройдут занятия для тех, кто хочет пополнить на фронте ряды легендарных «Госпитальеров», а также использовать полученные знания в мирной жизни. Об этом в Фейсбуке сообщает командир и разработчик проекта «Госпитальеры» Яна Зинкевич.

вышкил 1

«Оголошено Госпітальєрський Вишкіл на ВЕРЕСЕНЬ 2017, можна записатися і стати Суперменом!

Що потрібно, аби відчувати себе суперлюдиною? Читати мантри?) Вживати наркотики?) До тридцяти років вірити матусі, що ти особливий і надзвичайний?) Ні! Достатньо бути впевненим в собі!

Віри в себе і впевненості дасть тобі Вишкіл у Госпітальєрській родині!

Ти зумієш бути потрібним в екстреному випадку і врятуєш життя людині, яка постраждала від нещасного випадку, а може навіть вступиш в лави Госпітальєрів і поїдеш на передову і там тебе чекає твій подвиг.

Обіцяєм – буде нелегко! Але стільки знань, позитивних емоцій, нових друзів і корисних знань ти отримаєш тільки з нами, бойовими Госпітальєрами!

Що: Вишкіл Госпітальєрів

Де: Україна, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н.

Коли: з 18 по 24 вересня 2017р.

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді.

Медична освіта не є обов’язковим чинником, але є бажаною.

Вишкіл є платним (нажаль) і вартує 1500грн( ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Наголошуємо, що є пільгові (повністю безкоштовні) та пільгові (частково платні) місця. Дане питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які нині воюють в добровольчих підрозділах (УДА, ПС та інші).

Частково платні місця (50% вартості - 750 грн) надаються військовослужбовцям (які на даний момент служать у АТО), волонтерам та капеланам.

Вишкіл триває 7 днів.

Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається «Сертифікат» про успішне проходження вишколу.

Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Для запису телефонуйте +380 (97) 577 97 95 подруга Багіра, штаб Батальйону Госпітальєри.

З собою мати:
- змінну форму та взуття;
- спальник;
- зошит та ручка;
- засоби особистої гігієни;
- рушник;
- тактичні (якщо немає - будівельні) рукавички;

Ми забезпечуємо трьох разовим харчуванням. В наявності: душ в приміщенні, туалет, пральна машинка.

Проживання в 4-ьох кімнатних будинках. В кімнаті 2 двохповерхових ліжка ( + матрас, постіль). Кімнати обігріваються, але для комфорту рекомендуємо брати спальники.

Чекаємо вас! Саме ви зможете допомогти рятувати наших воїнів на передовій!

Важливо! Проходження вишколу не означає зарахування до Госпітальєрів. Для зарахування до батальйону необхідно пройти співбесіду з командиром Яною Зінкевич (після закінчення вишколу) та успішно пройти стажування спочатку на базі, а опісля - стажування на передовій як парамедик у парі з уже досвідченим Госпітальєром-лікарем ( як 2-ий номер, асистент)».

вышкил

 

Метки: Госпитальеры, добровольцы
Loading...