Голова Дніпропетровської ОДА Резніченко працює не на піар, а на результат — експерт

DIV_5407Голова Дніпропетровської ОДА Резніченко працює не на піар, а на результат, - про це заявив політолог Володимир Фесенко виданню Gazeta.ua, коментуючи перші 100 днів роботи очільника Дніпропетровщини.

«Резніченко не такий епатажний, як Саакашвілі чи Москаль, але з точки зору ефективності та реалізації проектів, він по праву входить в число найбільш вдалих кадрових призначень Президента Петра Порошенка.

Доходи обласного бюджету зросли на 30%, що стало як сигналом для бізнесу, так і індикатором правильності курсу фінансової децентралізації. Росія була визнана країною-агресором місцевою облрадою, на території області збудовано потужну другу лінію оборони - новому голові ОДА є що показати. Але особливості характеру, які більш за все пояснюються досвідом роботи у бізнесі, роблять його не таким публічним», – пояснює експерт.

«Резніченко по суті – менеджер Президента в регіоні. Адже, будучи вихідцем із Дніпропетровщини, очільник ОДА ніколи не вів бізнесу в області, тому не має власних інтересів чи лобістських навантажень. Через це йому легко вдається реформувати довірену область. Яскравим прикладом чого є скорочення апарату ОДА, більш ніж на 20%, що стало рекордом в Україні», – на завершення підсумував політолог.

Нагадаємо, Валентин Резніченко був призначений головою Дніпропетровської ОДА 26 березня 2015 року. До цього призначення він очолював ОДА Запорізької області.

Метки: ОДА, Резниченко
Loading...
Loading...