Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський подякував меру Дніпра Борису Філатову за ефективну співпрацю

24 січня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським. Керівник державної поштової компанії подякував міському голові за ефективну співпрацю у розвитку сервісів підприємства.

_MG_2802

«Хочу подякувати мерії за те, що повністю виконані всі домовленості. Це нині, на жаль, рідкість. Дніпро тут відрізняється. Ми зі свого боку відремонтували сім відділень пошти. Динаміка позитивна. Це виражено і в обсягах бізнесу. Повертається довіра. Зокрема, завдяки допомозі місцевої влади», – зазначив Ігор Смілянський.

Під час зустрічі обговорили підвищення заробітних плат працівників «Укрпошти» у Дніпрі. Борис Філатов назвав це питання важливим, адже це – підвищення якості роботи та інвестиції в економіку. За словами Ігоря Смілянського, від початку року платню працівникам підприємства збільшили на 25%. Крім цього, запровадили гнучку систему преміювання.

_MG_2719

Він також назвав Дніпро одним із провідних міст для розвитку сервісів «Укрпошти» та їхньої відповідності потребам усіх клієнтів. Йдеться, зокрема, про ремонти поштових відділень. Як відомо, більшість приміщень відділень у Дніпрі перебувають у комунальній власності.

Нагадаємо, що навесні минулого року ПАТ «Укрпошта» презентувало у Дніпрі 12 нових автомобілів сервісу кур’єрської доставки. Оновлення автопарку компанії стало вагомим внеском, зокрема, у розвиток інфраструктури міста, адже машини використовують для обслуговування дніпрян.

Метки: Ігор Смілянський, Борис Филатов, ПАТ «Укрпошта»