Фото матери погибшего героя из Днепропетровщины разместили на обложке душераздирающего проекта «Мами»

Как напоминание, какой ценой нам достается независимость, в редакции украинского издания «Зеркало недели»  предложили разместить в чиновничьих кабинетах портреты матерей погибших защитников Украины.

tild6465-3439-4335-b663-663639643666__noroot_thumb_medium759_0.png.pagespeed.ce

Журналисты «ЗН» подготовили фотопроект, где показано 321 лицо, вырванное объективами фотографов с бездушия статистики: имя мамы, имя сына и имя, которым она называла его, когда дула на разбитые коленки или будила в детский сад.

- Понад триста фотографій «Дзеркало тижня» віддрукувало для нових господарів владних кабінетів. Ми розішлемо їх усім: від президента до губернаторів, від спікера й прем'єра до голів служб, інспекцій, парламентських комітетів, мерів, суддів і правоохоронців. Там, на звороті світлин, є гачок. Тільки вбийте цвях... Нехай за вами стежать, вас надихають, зупиняють, підтримують очі тих, хто віддав Україні безцінне — своїх синів. Змініть країну. Мамам однаково буде боляче, та все ж світліше, - говорится в аннотации к проекту.

- Як тільки відкрили проект для ознайомлення, відразу побачили знайоме обличчя жінки, що була на обкладинці проекту. На світлині - Мати загиблого нікопольця Андрія Асмолова Людмила Миколаївна. Саме завдяки її проекту, в Нікополі на центральної площі встановлено пам’ятник «Захисник України». Людмила Миколаївна є засновником і головою ГО "Родина загиблого Героя", яка входить в ГС "Учасники бойових дій Нікопольщини" - пишут наши коллеги из портала nikopolnews.net - Якби хотілось, щоб портрети усіх Мам прикрашали робочі місця своїх синів, а не кабінети чиновників. Як би хотілось, щоб ці світлини випромінювали світло, а не нестерпний біль… Біль, який витримали не всі матері: деяким він розривав серця чи шийні хребці... Більшість змогла з ним жити, але не пережити його.

Без имени-1

Без имени-2

Метки: матеря, погибшие герои