«Экс-Янукович» из Студии «Квартал-95» помог украинской армии

пикалов

Актер Студии «Квартал-95» Александр Пикалов, мастерски пародировавший в свое время беглого экс-президента Украины Виктора Януковича, выделил свои личные средства на покупку джипа для украинских военных. Об этом в Фейсбуке сообщает Андрей Мизан.

«Звітую. Повернулися з АТО, доставили бійцям на базу "Правого Сектора" позашляховик Land Rover Defender 1996р. Цей джип був куплений за кошти наших волонтерів з Мадриду - ГРУПА ВОЛОНТЕРІВ "КОЛОС" (деякі з них є на фото), які назбирали і вторгували за кілька місяців 1780€ (Евро), це трохи більше 2000$ (решту потратили на пальне). Але ця машина коштує 3000$, і цю тисячу нам додав наш земляк з Кривого Рогу, актор Студия "Квартал 95" - Александр Пикалов. Так, той самий Іван Скорік - Міністр ЗСУ (з х/ф "Слуга Народа") з відео за посиланням ))).

Знайти, підготувати та перегнати машину з Києва до АТО нам допоміг Волонтер і Друг - Iurii Tyra зі своєю командою. Також вони передали добровольцям медицину і продуктові набори від Народний тил. ДЯКУЄМО усім, хто долучився! До цієї мети ми йшли довгі місяці. Разом ми -СИЛА! Війна ще триває і попереду багато роботи. Працюємо на перемогу!»

Метки: Александр Пикалов, АТО, Квартал 95, помощь бойцам