«Досвідчений воїн, механік, сім’янин»: в АТО погиб днепрянин

ц

- Вчорашній день – день скорботи для 93-тя ОМБр. Загинув мужній та хоробрий воїн, справжній син України – Кушнір Дмитро Анатолійович.

За наказом командира роти, хлопці перевіряли прилеглі до населеного пункту території по берегу р. Сіверський Донець. Там Дмитро і нарвався на підступно встановлену ворожу розтяжку з вибуховим пристроєм. Незважаючи на те, що він перебував у засобах індивідуального захисту, отримав численні осколкові поранення голови, кінцівок та тулуба, несумісні з життям…

Дмитро Анатолійович – родом із Дніпра. У нього залишилась молода дружина й ціле життя, яке він міг би прожити. Старший навідник гранатометного взводу, який не тільки прекрасно вмів працювати з АГС «Полум’я», але й чудово розбирався в машинах та техніці – розповідають його бойові побратими.
Вперше потрапив в бригаду по мобілізації, разом з четвертою хвилею. Згодом, вже після демобілізації, повернувся у січні цього року на контракт. Був сповнений бажання боронити Україну від загарбників і далі із тими товаришами, з котрими пліч-о-пліч пройшов Піски.

Загибель Дмитра - досвідченого воїна, механіка, сім’янина – страшна втрата не тільки для його близьких та побратимів, але й для всієї бригади, для всіх Збройних Сил України!
Згадуючи полеглих в Російсько-Українській війні, ми всі розуміємо, що наш моральний обов’язок – перемогти. І ми переможемо, бо кожен загиблий і кожен живий узяв в руки зброю за свою землю, за свою свободу.

Ми висловлюємо свої співчуття та щиро підтримуємо в скорботі рідних та близьких Дмитра Анатолійовича Кушніра. Не забудемо!

Вічна пам’ять… - говорится в сообщении 93-й ОМБр.

Метки: "Днепр", война, погибший боец
Loading...