Дніпро – простір чистоти: Містяни вийшли на суботники у своїх подвір’ях

У Дніпрі триває безстрокова акція «Дніпро – простір чистоти». Вона розпочалася ще у квітні з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Мета акції – впорядкувати якомога більшу територію.

Цими вихідними суботники відбулися у 13 подвір’ях міста. У рамках акції дніпряни подають заявки та отримують від міської ради все необхідне для прибирання – граблі, лопати, пакети для сміття, фарбу.

«Усі мешканці, які хочуть згуртуватися та прибрати подвір’я своїх будинків, мають змогу взяти участь у цій акції. На сьогоднішній день вже подано 314 заявок від мешканців. Із квітня у місті організували 58 суботників, ще 13 відбулися цими вихідними. Крім інвентаря та фарби, міська рада залучає до суботників і комунальну техніку, яка вивозить сміття», – розказала начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Ірина Добаріна.

14 липня на суботник вийшли мешканці будинку №16 по вул. Волзькій, що у Новокодацькому районі. Вони пофарбували двері під’їздів, огорожі на клумбах, прибрали сміття та бур’ян.

Ольга мешкає у цьому будинку вже 12 років. Каже, що сусіди у неї дружні, тож вони постійно разом облагороджують прибудинкову територію: «Дуже добре, що місцева влада відгукнулася на нашу ініціативу навести лад у дворі та надала допомогу. Я вважаю, що якщо ти хочеш, аби твій будинок та подвір’я були охайними, потрібно й самим щось робити, наприклад, влаштовувати такі суботники».

Юлія – молода мама, теж мешкає у цьому будинку. Коли дізналася про суботник, вирішила доєднатися: «Я зараз у декретній відпустці, але теж допомагаю. Поки дитина гуляє на свіжому повітрі, я фарбую двері під’їзду. Ми готові згуртуватися та прибрати біля свого будинку самі, але дуже добре, що нам допомогли із фарбою та інвентарем».

Суботник провели й на вул. Великій Діївській, 32. Тут мешканці прибрали суху траву, пофарбували дитячий майданчик та під’їзди, прибрали сміття.

«Ми подали заявку на те, що хочемо провести суботник. У під’їздах з’явилися оголошення, що він відбудеться 14 липня. Нам привезли інвентар, рукавички, фарбу. Дуже задоволена, що ми усі зібралися. Познайомилися з сусідами, прибрали. Частіше б проводити такі заходи. Люди не дуже матеріально забезпечені зараз, а коли усім забезпечує міська влада – це дуже добре», – розповідає місцева мешканка Тамара Степанівна.

Олександр «озброївся» пензликом і фарбою та вирішив зробити свій під’їзд кращим: «Є вільний час, є інструменти, чому б не вийти на суботник і не зробити свій двір кращим? От зараз дивлюся на свій під’їзд – він став більш затишним».

_MG_5544.CR2 _MG_5442.CR2 _MG_5462.CR2 _MG_5473.CR2 _MG_5487.CR2

Метки: субботник