Дніпро – простір чистоти: Комунальники продовжують наводити лад у місті

_MG_8957_DxO

Дніпровські комунальні служби продовжують весняне оновлення міста. Наразі вони очищають зливову каналізацію та замінюють аварійні електроопори.

Так, комунальне підприємство «Гідроспоруди» вже промило й очистило близько 70 кілометрів колекторів із майже 700 км.

«Після зими частина піску, яким посипали дороги, потрапила до колекторів. Ми промиваємо їх щороку. Зараз готуємося до літнього сезону, до дощів. У планах – промити дощоприймачі на проспекті Героїв, Набережній Перемоги, Набережній Заводській, проспекті Дмитра Яворницького. Чистимо основні магістралі. Потім візьмемося до прочистки колекторів у дворах», – розповів директор КП «Гідроспоруди» Дніпровської міської ради Валентин Лазарєв.

До роботи залучені дві каналопромивні машини, трактори та бригади комунальників, які прочищають колектори вручну. Одна з каналопромивних машин унікальна – в Україні таких більше немає. Вона призначена для особливо складних випадків: «На цій машині стоїть два насоси: один на 250 атмосфер, другий на 600 атмосфер. Ми використовуємо її, коли колектори дуже забиті. З радянських часів у деяких навіть залишився бетон та шлак, і їх вручну неможливо прочистити. А ця машина
справляється», – додав Валентин Лазарєв.

Крім цього, комунальники замінили дві електричні опори на вул. Луговській (трамвайна зупинка «Парк Сагайдак») та пофарбували їх. У планах на цій ділянці – ще дві електроопори.

«Якість перевезень пасажирів електротранспорту залежить не тільки від якості рухомого складу, а й від стану контактної мережі. Зараз ми замінюємо аварійні електроопори за заявками мешканців міста. Ми ставимо 2 види опор: металеві та залізобетонні. На балансі підприємства перебуває 10,5 тис. опор. Вже замінили електричні опори на вул. Севастопольській, вул. Володимира Мономаха, Набережній Заводській та просп. Гагаріна. В середньому щомісяця ми замінюємо 5-6 опор», –
розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Нагадаємо, в місті також оновлюють дорожню розмітку. До середини літа свіже маркування з’явиться на 90 вулицях. Також комунальники висаджують дерева і прибирають пісок, яким посипали дороги взимку. За дорученням Бориса Філатова, очистити тротуари й шляхи від піску мають до 1 травня.

_MG_9130_DxO _MG_8976_DxO _MG_9019_DxO _MG_9053_DxO

Loading...