Днепряне проведут субботник во дворе памятника архитектуры

Начальник Управления по вопросам охраны культурного наследия горсовета Надежда Лиштва  объявила в Facebook о проведении субботника во дворе городского памятника архитектуры.

- Потрібні люди для добрих справ! В цю суботу хочу організувати невеличкий суботник о 10-00 на подвір'ї пам'ятки архітектури, яка цього дуже потребує. Сама я наврядчи справлюсь, бо там багато наркоманів тусується, а я - дівчина. Хто хоче долучитись зустрічаємось на розі Січових стрільців та Святослава Хороброго. З собою мати перчатки та вологі серветки, пакети я куплю. Якщо відпишетесь в коментах, що точно будете, я й перчатки куплю (тільки вказуйте розмір). З вивозом сміття допоможуть наші комунальні служби (заздалегідь дякую).

54356106_2302420293122221_2071808480318062592_n

Также Надежда рассказала горожанам о бабушке без ноги, которая живет в том старинном дворе и нуждается в помощи.

- А ще сьогодні я в цьому дворі, запізнюючись, як завжди на сесію міської ради, познайомилась з чудовою бабусею без ноги, яка не може самостійно купувати продукти, а іноді, як впаде, то й лежить сама по півдня на підлозі пока не знайде сил піднятись. Соціальні служби їй не допомагають, бо донька не хоче від неї відмовлятись, але живе далеко. Тому ще в суботу її можна провідати та допомогти.

Таким образом, неравнодушные горожане, которые соберутся на субботник, смогут сделать сразу два добрых дела – облагородить памятник архитектуры и помочь одинокому пожилому человеку.

Субботник состоится 23 марта на углу улиц Сечевых Стрельцов и Святослава Храброго.

Метки: памятник архитектуры, субботник