Днепрянам рассказали, что «умеет» SMART-дерево на Европейской площади

30705269_1908056999525040_5500981253584715776_n

Как известно, в центре Днепра установили вай-фай дерево - высокотехнологическую установку, которая раздает бесплатный Интерент. Однако некоорые горожане, особенно старшего поколения обходят новинку стороной. В туристическом информационном центре Днепра рассказали, что из себя представляет SMART-дерево и чем оно может быть полезно горожанам.

- Раді повідомити, що Дніпро перше місто, в якому SMART-дерево, з’явилося у подібній унікальній комплектації. Елемент інженерної інфраструктури - SMART-дерево/ліхтар є унікальною розробкою, виготовляється в Україні. А встановлюється з метою покращення міської інфраструктури та зручності перебування у середмісті мешканців та гостей міста. А тепер про самі зручності:
- Вільний доступ до мережі інтернет через wi-fi
- Доступ до корисної інформації про місто та сервіси через інтерактивну сенсорну панель
- Можливість зарядити гаджети.
- Трансляція соціальної реклами на LED-екрані

Также, по словам организаторов процесса, на рекламе "дерева" будет крутиться коммерческая реклама, что позволит пополнить городской бюджет. А еще на экранах гаджета хотят транслироваться яркие шоу, как то футбольные матчи и песенные конкурсы. Также здесь обещают крутить старые фильмы.

- Варто зауважити і про улюблений Instagram. Через екран диво-дерева можна зайти на "Інста-сервіс", камера робить фото, далі завантаження в Інстаграм-акаунт для - конструкції Dnipro, збереження в пам'яті пристрою з можливістю виводу мозаїки фото на екрані (наприклад кращі за тиждень, місяць). Отже, кожен може стати зіркою, - говорится в сообщении.

Кроме развлекательной функции, у чуда-дерева предназначение помогать горожанам и гостям города.

- SMART-дерево має інформацію про адміністративні послуги, а також карту міста, яку можна відкрити на екрані і знайти потрібний об’єкт. За допомогою опцій цього гаджету можна комунікувати із владою – наприклад вносити пропозиції для поліпшення життя міста, у спеціальний розділ "ТВІЙ ПОГЛЯД НА МІСТО", - уверяют авторы проекта.

 

 

Метки: SMART-дерево, Wi-Fi