Днепровский волонтер продает картины, чтобы помочь изостудии для переселенцев

картина

Волонтер Координационного центра помощи переселенцам «Допомога Дніпра» Людмила Хапатько решила продать свои картины для того, чтобы собрать средства для работы изостудии «Солнечная». Об этом она сообщает в Фейсбуке.  Здесь же модно увидеть работы, которые выставлены на продажу.

«Маленьке пояснення, чому я вирішила продавати картини.

Скоро вересень, і ми мріємо продовжити малювати в Художня студія СОНЯЧНА . В нашій студії є основні принципи - безкоштовно навчатися малюванню можуть діти, батьки яких не можуть дозволити собі платні уроки (ВПО, діти шалених волонтерів, АТОшників, багатодітних сімей). Всі вчителі, що вчили та вчать дітей - працюють безкоштовно на волонтерських засадах.

Але без фінансової допомоги це практично не можливо. Більшу частину з продажу картин я витрачу на те, щоб діти могли малювати і далі безкоштовно. Художні матеріали дуже дорогі, а всі запаси ми вже використали.

Щодо занять для дорослих, що проводяться кожної суботи. Дорослі вносять не обов"язковий, але бажаний, благодійний внесок в загальну касу, з якої витрачаються гроші на фарби для дорослих.

Щодо ціни, вказаної біля картин - це бажана ціна, але буду розглядати всі ваші пропозиції.

Всі картини та малюнки для продажу буду викладати в альбомі».

Метки: волонтеры, изостудия, переселенцы, помощь