Днепропетровская власть прокомментировала закрытие  российских соцсетей

Указ Петра Порошенко о закрытии доступа жителей Украины к российским соцсетеям председатель Днепропетровского облсовета Глеб Пригунов считает оправданным, однако в то же время он призывает  «не рубить с плеча». Об этом он написал на своей странице в Фейсбуке.

сети

«Вконтакті" , "Однокласники" – цих та інших сайтів відтепер не буде!Президент Порошенко підписав указ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів. Це дійсно сміливий та необхідний крок, адже усі ці ресурси контролюються спецслужбами Росії без жодних перешкод, увесь грошовий прибуток цих ресурсів в Україні іде на користь країні агресору. Потрібно зрозуміти, що це серйозно – ми знаходимось у стані війни і не можемо дозволити, аби ворог мав можливість внутрішнього доступу до України. Тим більше, через популярні соціальні мережі та сайти агресору відкриті двері до свідомості нашого народу, а це – пропаганда та маніпуляція, викривлення правди та нав'язування вигідних Росії ідей. Що вже казати, коли Дніпропетровська область знаходиться в інформаційній небезпеці. Російське телебачення транслює на нашій території заборонені канали, на території Новопавліської сільської об’єднаної територіальної громади, Зорянської сільської ради та інших населених пунктів, що межують з Донецькою областю. Що стосується соціальних мереж, я також розумію, що багато українців мають там друзів, фотографії та важливу інформацію. Наприклад, "ВК" має величезну аудиторію - 67% користувачів по Україні. Саме тому, можливо, не потрібно "рубати з плеча", але дати якийсь час користувачам "Вконтакті" та "Однокласники" перенести контакти та важливі дані».

А вот его заместитель Мгер Куюмчян   настроен не так оптимистично:

«Касаемо блокировки VK, ОК и прочих вражеских ресурсов...И снова самый поверхностный и неэффективный подход к решению проблемы.Каждый школьник знает о том, что существует примерно с десяток общедоступных программ, по смене ip адресов, что позволит спокойно пользоваться заблокированными ресурсами.

Для того чтобы наши граждане перестали пользоваться подобными ресурсами, нужно вести правильную информ политику. Сделать так, чтобы они поняли важность бойкота подобных ресурсов, и сознательно пошли на это! А нынче у нас модно включить админ ресурс и все запретить...

P.S. У меня никогда не было аккаунта в Одноклассниках, сегодня вечером планирую удалиться из VK.»

 

Метки: Петр Порошенко, социальные сети