День независимости в АТО: навіть шолом виблискує святково

О том, какой подарок преподнес Боженька на День независимости нашим ребятам, несущим вахту на боевых позициях, в ФБ написл наш земляк, боец Павло Донець

- Що б там хто не казав, а Господь таки любить нас, Україну. Після надзвичайно спекотного тижня, коли біля Мар'їнки було в затінку до +35, оцей сьогоднішній дощ - як дар Божий, як справжній дарунок Небес, певно ж, і якийсь знак, добрий знак усим нам, вкраїнцям. Впевнений - все буде добре! Всевишній про нас пам'ятає і дбає.
...Ну, а мені буде тепер добріше за інших - мій городик за позицією можна кількадень не поливати! :) Й хлопці мої облишать дорікати за надвитрати води (вона ж у нас привозна) :)
Та й просто так: люблю я дощ - бо це, крім усього іншого, красиво! Навіть шолом став сьогодні такий нарядний, виблискує святково - хоч на парад його.

Несмотря на мрачные военные пейзажи, Павло смог найти "сюжет" для поздравительной "открытки" для всех нас:

- Вельмишановні мої друзі, зі святом усих Вас!
Сьогодні на варті, а Інтернет ледве дихає. Тому нічого кращого для ілюстрації свого звернення, крім оцієї, дещо пасторальної світлини, запропонувати не можу :)
На фото: наш "син полка", кошенятко Соня і клумба біля нашого опорного пункту, розписана донечкою одного з побратимів (заїжджала якось в гості його дружина з малою). Дівчата ж і квіти ці посіяли, а ми - натхненно доглядаємо й поливаємо, - написал боец.

шолом клумба

Метки: АТО, День независимости Украины
Loading...