День Добровольца: Яна Зинкевич порадовала фотосессией в украинском стиле

Сегодня Украина отмечает День добровольца. Соответствующее постановление было принято Верховной Радой еще в начале прошлого года.

- Именно вы приняли на себя первый удар российского агрессора и ощутили на себе коварство и жестокость врага, прошли ад тяжелых боев за Широкино, Иловайск, Марьинку, Донецкий аэропорт, самопожертвованием, мужеством и героизмом доказали всему миру, что мы никому не отдадим право решать нашу судьбу, - обратился к украинским добровольцам президент Петр Порошенко.
Днепропетровщина – родина большинства добровольческих объединений Украины. Одно из них – батальон «Госпитальеры», деятельность которого помогла спасти сотни бойцов. На днях лидер «Госпитальеров» Яна Зинкевич порадовала побратимов прекрасной фотосессией в украинском стиле.
- Нещодавно мені поталанило взяти участь в прекрасному проекті - фотозйомках сучасних жінок-Воїнів для подальшої фото-виставки!

Мене запросили, як бійця-добровольця, що була на передовій від перших днів, уже таких далеких чотири роки тому та змогла не тільки самостійно врятувати понад 200 життів, а й створити ефективну структуру - Батальйон Госпітальєри, що повернув понад 2500 поранених та травмованих воїнів додому.

Було приємно бачити безліч неперевершених людей, з якими раніше була знайома лиш заочно.

Дуже вдячна організаторам , координаторам проекту, фотографам, візажистам та усім залученим до проекту @Диво-Жінка, що попри відсутність фінансування, великої кількості перешкод та частенько відвертого нерозуміння мети проекту та його можливостей самими дівчатами, змогли приймати швидкі вольові рішення та провели усе дуже вдало, і по факту на голій ініціативі.
Особлива подяка @Дарії Цепковій, що тримала постійний контакт безпосередньо зі мною та допомагала вирішувати актуальні питання та проблеми по ходу подій)
Також окрема подяка фотографу Ігорю Іваровському,
що займався мною та іншими дівчатами-Госпітальєрами та зробив нам неперевершені фотографії, якими я тепер можу тішитись разом з вами), - написала Яна. 

 

28871885_1922889074598351_2181942862105542656_n

Метки: День добровольца, Яна Зинкевич
Loading...