Дело о военном госпитале: договор ипотеки признан недействительным

14 марта в Хозяйственном суде Днепропетровской области в очередной раз рассматривалось дело о возвращении Днепропетровского военного госпиталя в госсобственность. Этому, напомним, препятствовал договор ипотеки между казахским банком БТА и его украинским филиалом. В итоге Судья Евстигнеева признала этом договор недействительным – об этом сообщает «Правый Сектор Днепропетровщина». 

«Сьогодні, представники обласного осередку НВР #Правий_сектор знов відвідали судове засідання Господарського суду Дніпропетровської області у справі 904/10954/16 про визнання недійсним договору іпотеки та усунення перешкод у користуванні майном Дніпропетровського військового шпиталю.
Вчергове "БТА Банк" (Київ) та його казахський колега "БТА Банк" не з'явилися та подаючи неадекватні за змістом клопотання намагалися затягнути справу. Але суддя Євстигнеєва була налаштована рішуче, відмовила у розгляді клопотань та розглянула справу по суті за лічені хвилини, результат на відео. Договір іпотеки був визнаний недійсним. Далі справа за Відділенням ФДМ і Прокуратури Дніпропетровської області, які повинні домогтися скасування відповідних заборон накладених на майно шпиталю у Держреєстрі майнових прав. Ми попросили прокоментувати представницю прокуратури рішення суду, що тільки частково задовольнив позовні вимоги, за її словами у прокуратури достатньо важелів для зняття заборони, сподіваємося, що так воно і буде.
Нажаль залишилося без відповіді питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що зумисно вчинили неправомірний правочин з державним майном, у внутрішнього окупаційного режиму є більш важливі справи, мабуть, бояться у боротьбі з крадіями держмайна вийти на власний слід».

Метки: военный госпиталь, суд