Дело о Днепропетровском военном госпитале еще не закрыто: в июле очередной суд!

Казахский банк БТА, который, как известно, до недавнего времени являлся собственником территории и сооружений Днепропетровского военного госпиталя, подал заявление об апелляции – об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщает общественный деятель Людмила Кострюкова. А это значит, что пока что об окончательном возвращении госпиталя в государственную собственность говорить, к сожалению, рано.
«Розшукала нарешті інформацію щодо подальшоі судовоі справи по Дніпропетровському військовому базовому госпіталю (поки що так називається).

Після того, як у режимі телефонного спілкування важко було з'ясувати чи подавала апеляцію до суду вищої інстанції сторона, якій було відмовлено у володінні майном і територією шпиталю, я пішла сьогодні до Дніпропетровського апеляційного господарського суду особисто.

З'ясувалося, що ВТБ банку у апеляції вчора відмовлено (з яких причин поки що невідомо), але апеляційна справа від казахського БТА банку буде розглядатися. Це той самий банк, якому російський ВТБ банк встиг до повторного розгляду справи продати частину майна (будівель) нашого військового шпиталю.

Отже, 06 липня 2016 року о 14 годині у приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду (зал N 511) відбудеться слухання справи 904/2552/15 щодо відсудження майна і території на користь Дніпропетровського військового базового госпіталю (суддя Орєшкіна).

Тримаймо на контролі і цей судовий процес!».

Метки: военный госпиталь, суд