Борис Філатов закликав дніпрян підтримати петицію щодо реконструкції злітної смуги аеропорту

42672130_342831436476893_5641225370456817664_n

Міський голова Дніпра Борис Філатов закликав дніпровців і всіх небайдужих підтримати електронну петицію щодо виділення державних коштів на комплексне оновлення злітно-посадкової смуги Дніпровського летовища.

Днями цей документ зареєстрували на сайті Президента України: .
Щоб петицію розглянули, вона має набрати 25 тис. підписів. Їх необхідно зібрати протягом дев’яноста днів.
«Я прошу вас об’єднати зусилля й продемонструвати всім, що Дніпру потрібен аеропорт. Тисячу разів я говорив, що це – ганьба для будь-якої влади, коли місто-мільйонник є, напевно, єдиним у світі (!), де нормально не функціонує аеропорт, а злітно-посадкова смуга перебуває у незадовільному стані. Скажіть тепер і ви своє вагоме слово. Покажіть, що нам треба. Попросіть про це друзів, родичів, колег», – зазначив Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.
Як відомо, Дніпровське летовище було відкрите ще 75 років тому. Злітно-посадкова смуга аеропорту належить державі.
Міжнародний аеропорт Дніпра є фактично закритим для більшості перевізників, а скорочення кількості рейсів обмежує приїзд туристів, потенційних інвесторів і партнерів. Ціни на послуги авіасполучення також суттєво завищені.
Водночас термінал аеропорту є приватною власністю. Наразі відомий український бізнесмен Олександр Ярославський підтвердив намір співпрацювати з державою та вкласти кошти у будівництво сучасного терміналу Дніпровського летовища.
Покрокову інструкцію, як підтримати електронну петицію про реконструкцію злітної смуги Дніпровського аеропорту, дивіться тут: nashemisto.dp.ua

Метки: Борис Филатов