Борис Філатов: Співробітники полку поліції «Дніпро-1» отримають п’ять квартир від міської влади

Працівники полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» отримають п’ять квартир від міської влади. Оселі придбають у рамках програми «Муніципальне житло». Про це міський голова Дніпра Борис Філатов заявив 16 квітня, під час привітання полку «Дніпро-1» з п’ятою річницею створення.

«За ці п’ять років сталося багато. Я пам’ятаю чимало подій. Усе це – речі, котрі зі свого серця жодним чином не викреслиш. Я пишаюся тим, що причетний до цієї історії. Для міської влади полк «Дніпро-1» є підрозділом, що має особливе значення. Він вписав себе в історію міста», – сказав Борис Філатов.

Очільник Дніпра також вручив бійцям пам’ятні медалі «Захиснику Вітчизни» та інші почесні нагороди. Відзначення п’ятої річниці заснування полку «Дніпро-1» розпочали з виконання Державного Гімну України наживо. Пам’ять полеглих захисників вшанували хвилиною мовчання.

Зазначимо, що у Дніпрі на честь героїв полку «Дніпро-1» названо сквер (в районі вул. Юрія Савченка, що між просп. Пушкіна та вул. Старокозацькою). Також пам’ять бійців увічнено у назві одного з бульварів – бульвар Батальйону «Дніпро» (від вул. Старокозацької до вул. Кавалерійської (частина вул. Юрія Савченка). Імена українських захисників носять також інші вулиці міста.

_MG_0590.CR2

_MG_0636.CR2 _MG_0637.CR2 _MG_0656.CR2 _MG_0729.CR2 _MG_0735.CR2 _MG_0743.CR2 _MG_0750.CR2

Метки: Борис Филатов, полк «Дніпро-1»