Борис Філатов розповів, як змінюється електротранспорт у Дніпрі

Нові тролейбуси, оновлення трамваїв, відкриття та розширення маршрутів - останнім часом електротранспорт у Дніпрі почав розвиватися. Однак проблема з ним запущена і її неможливо вирішити швидко. Перша причина - потреба у чималих коштах.

67671566_352757418946335_3960924805804326912_n

«Це - бюджетний процес. Великі капіталовкладення потребують грошей. Я їх не друкую. Ми беремо кредити в європейських банках», - повідомив міський голова Дніпра в одному з коментарів у другому випуску програми «Запитай Філатова». Він також зауважив, що після одного з його візитів до Лондона Дніпро отримав кредит на придбання 50 нових тролейбусів із низькою підлогою і кондиціонерами.

Борис Філатов пояснив також, що нині місто зробило акцент саме на оновленні тролейбусів, адже один новий трамвай коштує близько мільйона євро.
«Краще купити вживані трамваї за 30-40 тис. євро (кілька десятків штук), поставити їх на лінії, ніж купити один гарний трамвай за мільйон, запустити його на перший маршрут, кататися там з вітерцем і розповідати: «Подивіться, який у мене трамвай», - переконаний мер Дніпра.

Подивитися повний випуск програми «Запитай Філатова» можна тут:

Метки: Борис Филатов, электротранспорт