Борис Філатов пояснив, чому провокаційні акції протесту не матимуть результату у Дніпрі

филатов

Міський голова Дніпра Борис Філатов прокоментував ситуацію з ремонтом дороги на вул. Солончаковій. Як відомо, роботи тут припинили на вихідних. Мер назвав це рішення політичним, адже через зухвалий мітинг, який, найімовірніше, мав суто провокаційний характер, вулицею не змогли проїхати машина швидкої допомоги, поліція та інші служби. Борис Філатов не виключає: до організації «протесту» можуть бути причетні певні політичні сили.
«У мерії та виконкому великі плани щодо ремонту доріг. Деякі автошляхи – у жахливому стані. Їх не ремонтували десятиліттями, ці проблеми наздоганяють нас, і їх треба вирішувати. Однак на вул. Солончаковій стався кричущий випадок. Та мер і міська рада не піддаватимуться на жодний шантаж. Коли люди перекривають дороги й не пускають громадський і рятувальний транспорт – це дикість. Якщо кожен так робитиме, місто дуже скоро порине в хаос», – сказав очільник Дніпра під час брифінгу 29 травня.
Зазначимо, що в Амур-Нижньодніпровському районі ремонти були заплановані ще торік. До переліку вулиць, де мали відновити дорогу, увійшли Петрозаводська, Вітчизняна, Солончакова, Промислова, Желябова, Берегова, Дементьєва, Каруни, Інгульська тощо. Після необхідних тендерних процедур і виділення бюджетних коштів комунальні служби розпочали підготовчі роботи.

Метки: Борис Филатов