Борис Філатов: Місто й надалі співпрацюватиме з «Укрпоштою», адже це питання важливе для дніпрян

24 січня міський голова Дніпра Борис Філатов і генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський зустрілися, щоб підбити підсумки першого півріччя співпраці. Так, серед результатів – підвищення заробітних плат працівникам підприємства, зокрема у Дніпрі, системний ремонт приміщень «Укрпошти», багато з яких перебувають у муніципальній власності.

_MG_3019

«Ми підбиваємо підсумки нашої піврічної співпраці. Маємо домовленості про довготривале та серйозне співробітництво між місцевим самоврядуванням і «Укрпоштою» одразу в декількох напрямах. Є позитивні зміни: від нових сервісів «Укрпошти» – до якісно іншого обслуговування. Це вже не та пошта, яку ми пам’ятаємо. Це – мобільна прогресивна державна корпорація, котра прагне працювати у ногу з часом. У нас великі плани на подальшу співпрацю. Будемо йти пліч-о-пліч, адже це питання важливе для всіх дніпрян», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду роботи відремонтованого відділення 49051.

Це приміщення – одне із семи, які «Укрпошта» відремонтувала торік. Усі ці будівлі перебувають у комунальній власності. Така система партнерства прийнятна і для міста, і для підприємства.

_MG_2810

Відділення розташоване на лівому березі Дніпра. Нині воно дещо перевантажене, адже працює фактично замість чотирьох відділень, які не функціонують. Після ремонту тут не лише оновили технічне приладдя та меблі, а й підвищили стандарти обслуговування. У відділенні вирішують питання, зокрема, абонентських скриньок. Тут також запровадили сучасні електронні сервіси.

_MG_2983

«Є питання іміджу. «Укрпошту» справедливо критикували за неввічливе обслуговування. За рік нам вдалося на 15-20% збільшити кількість працівників, котрі вітаються та прощаються з клієнтами, ввічливо їх обслуговують. Цьому сприяє можливість працювати у нормальних умовах та отримувати нормальні кошти. Думаю, якщо ми продовжимо нашу співпрацю (з мерією Дніпра. – Ред.), то зможемо повернути довіру та наших клієнтів. Ми вже домовилися, що робитимемо це», – повідомив Ігор Смілянський.

_MG_2915

Оператори відділення 49051 «Укрпошти» новації схвалюють. Кажуть: працювати стало швидше та зручніше. Клієнти ж чекають подальших змін, однак запевняють, що загалом якістю задоволені.

«Чекаю, щоб було ще більше персоналу, так усім буде зручніше. А загалом усе добре», – розповів дніпровець Олександр.
Нагадаємо, навесні минулого року ПАТ «Укрпошта» презентувало у Дніпрі 12 нових автомобілів сервісу кур’єрської доставки. У найближчій перспективі в місті хочуть відкрити ще 10 нових відділень.

_MG_2891

Метки: Ігор Смілянський, Борис Филатов, ПАТ «Укрпошта»