Борис Філатов: Бюджет Дніпра-2019 збалансований і спрямований на розвиток

Дніпро отримав бюджет на 2019 рік. Муніципальний кошторис депутати ухвалили п’ятого грудня, під час 38-ї чергової сесії міськради. Підбиваючи підсумки засідання, мер Дніпра Борис Філатов назвав новий бюджет збалансованим та ефективним. Так, серед перспектив на 2019 рік, зокрема, завершення будівельних робіт на низці великих об’єктів.

_MG_0262

Борис Філатов зауважив, що головний фінансовий документ міста затвердили значною більшістю голосів.

«Це свідчить про те, що ухвалений бюджет є максимально збалансованим і ефективним. Він враховує інтереси всіх учасників бюджетного процесу. Кошторис соціально орієнтований і спрямований на розвиток.Уновому бюджеті закладено правильні показники.Децентралізація працює. Перспективи на 2019 рік у нас хороші. Дякую депутатам міської ради за консолідовану та злагоджену роботу. Також завдяки допомозі низки небайдужих народних депутатів нам, як територіальній громаді, вдалося відстояти інтереси Дніпра у дохідній частині бюджету», –зазначив Борис Філатов.

Так, у процесі ухвалення державного бюджету на 2019 рік дохідна частина кошторису Дніпра збільшилася на 150 млн грн. До того кошти хотіли спрямувати на пільгу із земельного податку для «Укрзалізниці». Одним з ініціаторів скасування пільги виступив мер Дніпра Борис Філатов.

Затвердженню нового бюджетуДніпра передували тривалі дискусії. Зокрема, проводили слухання за участю представників громадськості.

Міський кошторис-2019 враховує збільшення фінансування Бюджету участі та програми співфінансування проектів ОСББ. Як відомо, з ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова наступного року обсяг програми «Бюджет участі» зросте до 31,3 млн грн, а забезпечення програми підтримки ОСББ і ЖБК – до 38 млн грн. Таке рішення дасть змогу залучити до розподілу бюджетних коштів територіальної громади якомога більшу кількість містян.

 

Метки: Борис Филатов, бюджет