Безпека – пріоритет: Борис Філатов розповів, як до нового сезону змінився безкоштовний муніципальний табір «Діти Дніпра»

Цього сезону у безкоштовному муніципальному таборі «Діти Дніпра», який заснував міський голова Борис Філатов, відпочине 3,6 тис. дітей. Охочих провести тут частину літніх канікул чимало. Так, у день початку реєстрації всі місця забронювали всього за 4 години.

«Табір належав комунальному підприємству «Міськелектротранс». Нині ми передали його до профільного комунального підприємства. Зрозуміло, що приміщення зводили ще за радянських часів. Стан його був на трійку. Тож цього року ми провели масштабну реконструкцію. Думаю, після літніх канікул ми продовжимо роботи. Фінансування виділене. Вже витратили 7,5 млн грн. Плануємо ще близько 10 млн. Також дуже важливо: після трагічної історії в Одесі у нашому таборі було встановлено найсучаснішу протипожежну сигналізацію. Безпека в таборі є пріоритетом», – зазначив Борис Філатов 25 червня, під час відкриття третьої зміни в таборі «Діти Дніпра».
У рамках реконструкції в таборі відновили дах, підсилили стіни. У приміщеннях спальних корпусів та їдальні встановлені металопластикові вікна з протимоскітними сітками. На кухні частково оновили обладнання. У вересні запланований ремонт корпусів, який включатиме внутрішні роботи та утеплення фасадів.
Оновилася й програма для дітей. Так, у скаутському таборі юних містян вчать розпалювати багаття, в’язати вузли, ставити намети й орієнтуватися на місцевості за компасом. Крім цього, діти опановують ази проектування й програмування роботів. Також до табору запрошують інспекторів поліції, щоб вони розповідали юним відпочивальникам про безпеку на вулицях й у мережі Інтернет.
«Я вже другий рік відпочиваю тут. Табір мені дуже подобається тим, що тут смачно годують, дуже піднімається настрій і можна завести багато друзів», – розповів юний дніпрянин Артем.
Як відомо, табір «Діти Дніпра» – безкоштовний соціальний проект, розрахований на дітей з 8 до 15 років. Його мета – підвищення патріотичного духу маленьких містян. Тут юні дніпряни можуть розкрити свої спортивні та творчі здібності у повному обсязі. «Діти Дніпра» – це продовження проекту «Укропчик», який Борис Філатов започаткував, балотуючись на посаду міського голови. У 2016-му табір вийшов на загальноміський рівень.
За чотири роки існування проекту загальна кількість маленьких відпочивальників сягне майже 15,5 тис. осіб.
Водночас Борис Філатов наголосив: саме такі проекти, як «Діти Дніпра», «Університет третього віку», табір «Золотий вік» є дуже затребуваними серед мешканців міста.
«Тут хороша культурна програма, кваліфікований персонал. Вони працюють не за зарплату. Вони роблять це по совісті, люблять цю справу. Їм це дуже цікаво. Тож я вдячний нашим вихователям за те, що вони повністю віддають себе цій справі», – додав мер Дніпра.

_MG_2272

_MG_2311_MG_2276 _MG_2293 _MG_2320

_MG_2333

Метки: Борис Филатов, Дети Днепра