«Батьківщина» проверит качество газа для населения.

За ініціативою фракції «Батьківщина», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Дніпропетровської обласної ради VII скликання, з метою перевірки стану забезпечення населення Дніпропетровської області природним газом та його якості, обласна рада вирішила створити тимчасову контрольну комісію.

Підставою для створення комісії стали непоодинокі випадки, коли люди не могли розпалити газ у котлах та на плитах, що є показником низької якості газу.
Головою комісії депутати обрали представника фракції «Батьківщина» Олену Плахотнік. Найближчим часом комісія розгляне стан справ із забезпечення населення області природним газом і відповідності якості наданих послуг та якості поставленого газу ДСТУ і вимогам чинного законодавства.
Результати перевірки розглянуть на наступній сесії. При наявності порушень матеріали комісії будуть передані до відповідних органів.
Крім того, Голова фракції «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна звернулася до голови обласної ради та депутатів із зверненням щодо ситуації, що склалась з оформленням субсидій у Дніпропетровській області.
- В зв’язку із постійним підвищенням тарифів люди, що отримали квитанції на комунальні послуги без урахування субсидій, побачили свою неспроможність погасити ці платежі. Це призвело до того, що більшість самостійно прийняли рішення про відключення постачання газу та електроенергії. – Зазначила Антоніна Ульяхіна. - Вимагаємо від керівників обласних, міських та районних служб праці та соціального захисту населення, від яких залежить прискорення оформлення субсидій, негайного виправлення ситуації. Також попереджаємо про кримінальну відповідальність за створення умов, які призведуть до трагічних випадків (злочинна недбалість ч.3 ст.25 КК).

 

вера

вера 2

Метки: Батьківщина
Loading...