Адвокат потерпевшей стороны прокомментировал видео СБУ о сбитом ИЛ-76

погосян

Как ранее сообщал «Днепр вечерний», У СБУ есть доказательства причастности главаря боевиков Игоря Плотницкого к теракту, который унес жизни 49 военных, большинство из которых были наши земляками. Силовики обнародовали фрагменты разговоров главаря «ЛНР» Игоря Плотницкого с его прихвостнями, на которых они говорят о сбитом самолете Вооруженных сил Украины ИЛ-76.
Обнародованное видео прокомментировал на своей странице в Фейсбук адвокат потерпевшей стороны Виталий Погосян.
«Те, що Плотницький керував бойовиками, які збили літак ІЛ-76, не викликало і не викликає сумнівів.
Перший запис телефонної розмови було послухано і під час розгляду справи по обвинуваченню генерала Назарова В.М.
Є ще телефонна розмова, в якій йдеться про дві групи бойовиків з ПЗРК, які вирушили від Луганського військомату до аеропорта збивати всі літаки.
Саме на підставі цієї телефонної розмови було підготовлено та направлено до оперативного штабу АТО в м. Сватово та м. Ізюм о 16-00, друга о 20-00 узагальнюючу довідку про зміну оперативної обстановки в зоні АТО з оперативного штабу АТЦ (м. Київ) наступного змісту: «Дві групи бойовиків вирушили від військкомату до Луганського аеропорту. Озброєні ПЗРК. Мають намір збивати всі літаки при посадці чи зльоті».
Саме про надання цих довідок генералу Назарову В.М. беззаперечно вказують свідки. Однак, з його боку ніякого реакції не було.
З боку генерала не було вчинено жодного заходу відносно перевірки інформації чи взагалі відміни польоту.
Щоб збивали бойовики Плотницького, якби політ не відбувся?

Метки: Ил-76, суд
Loading...